YUMIQUESprej za tijelo – Mango Sorbet, 240 ml
12,95 €
0,24 l (53,96 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 12,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfemski sprej za tijelo
- miris: voćni
- gornja nota: mango, breskva i trešnja
- srednja nota: solarni akordi, đurđica i sandalovina
- bazna nota: vanilija, zrno tonke i šećer
Inspiriran neodoljivih gurmanski, iskušenjima, YUMIQUE sprej za tijelo ostavlja slatki desertni miris na koži. Dugotrajna fragancija „Mango Sorbet" otvara se egzotičnom mješavinom manga, breskve i trešnje koja donosi ljetne trenutke. U srcu mirisa razvija se topla kompozicija solarnih akorda, ljiljana i sandalovine. Topla baza vanilije, tonka zrna i šećera donosi slatku dubinu i seduktivni završetak.
dm broj proizvoda: 3124397
EAN: 4011700602186
Sastojci
Sastojci
INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,TRIETHYL CITRATE,TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ACETYL CEDRENE,VANILLIN,BENZYL SALICYLATE,LIMONENE,CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,BENZYL ALCOHOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,HYDROXYCITRONELLAL,COUMARIN,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,BENZALDEHYDE,ROSE KETONES,LINALOOL,CARVONE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
MÄURER & WIRTZ
Zweifaller Str. 120 Stolberg/Rhld. - Germany
info@m-w.de
Slični proizvodi
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara Tous, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Mirisna vodica za tijelo Feels Like Summer, 250 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (35,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,25 l (35,80 € za 1 l)Cijena na 21.03.2026.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Mango marmelada za ubrzano tamnjenje, 200 ml; Cijena: 13,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (67,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,50 €0,2 l (67,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Mirisna vodica za tijelo Feels Like Summer, 250 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (35,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,25 l (35,80 € za 1 l)Cijena na 21.03.2026.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Zagrijavajući roll-on za trbuh i leđa tijekom ciklusa, 10 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,01 l (395,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,01 l (395,00 € za 1 l)Cijena na 01.08.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Gel za obrve Hello, it's me..., 10 g; Cijena: 28,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (28,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu28,90 €1 kom. (28,90 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 28,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Četka za kosu – uzorak leoparda, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 21.03.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od YUMIQUE