MivolisPamučne rukavice 1 par, 1 kom.
2,95 €
1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 01.04.2026.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pamučne rukavice za zaštitu ruku
- idealne kao podrukavice ispod gumenih i lateks rukavica
- anatomski oblik za optimalnu udobnost nošenja
- izrađene od 100 % pamuka
- svestrana primjena
Mivolis pamučne rukavice idealne su za zaštitu osjetljivih ruku. Izrađene su od 100 % pamuka i zahvaljujući svom anatomskom obliku odlikuju se vrlo dobrim prianjanjem i optimalnom udobnošću nošenja. Ove Mivolis pamučne rukavice savršene su kao podrukavice ispod gumenih i lateks rukavica te nude svestranu primjenu u svakodnevnom životu. Njihov materijal je ugodan za kožu i osigurava udobnost tijekom cijelog nošenja.
dm broj proizvoda: 3104230
EAN: 4066447832259
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- bijela
Sastojci
Sastojci
100 % pamuk
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvajte na suhom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Rukavice za domaćinstvo – velike, 1 par, 2 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,60 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,60 €1 kom. (0,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Rukavice za domaćinstvo – srednje, 1 par, 2 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,60 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,60 €1 kom. (0,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Rukavice za domaćinstvo – male, 1 par, 2 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,60 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,60 €1 kom. (0,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Vrtne rukavice – 1 par, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Univerzalne rukavice – srednje, 2 para, 2 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,98 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €2 kom. (0,98 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Classic zaštitni flaster za rezanje, 1 m; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 m (1,15 € za 1 m); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 m (1,15 € za 1 m)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Rukavice od neoprena – velike, 1 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 kom. (1,45 € za 1 kom.)Cijena na 16.10.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: vileda; Naziv proizvoda: Extra Sensation rukavice – veličina M, 1 par, 2 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,73 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €2 kom. (1,73 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Elastični zavoj za fiksiranje, 2 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,58 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €2 kom. (0,58 € za 1 kom.)Cijena na 03.12.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Krema za ruke s pantenolom – Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,1 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Bijele jednokratne rukavice bez lateksa – srednje, 60 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €60 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Univerzalne rukavice – srednje, 2 para, 2 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,98 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €2 kom. (0,98 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Flaster za osjetljivu kožu, 10 cm x 6 cm, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,13 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €10 kom. (0,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Elastični zavoj za fiksiranje, 2 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,58 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €2 kom. (0,58 € za 1 kom.)Cijena na 03.12.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Rukavice za domaćinstvo – srednje, 1 par, 2 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,60 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,60 €1 kom. (0,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Classic zaštitni flaster za rezanje, 1 m; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 m (1,15 € za 1 m); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 m (1,15 € za 1 m)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Crne jednokratne rukavice bez lateksa – veličina L, 60 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €60 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Rukavice za domaćinstvo – velike, 1 par, 2 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,60 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,60 €1 kom. (0,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Mivolis



