PUPAFix & Care sprej za fiksiranje, 80 ml
Trenutna cijena:11,95 € | Prethodna cijena:23,95 €
0,08 l (149,38 € za 1 l)Cijena na 22.07.2025.: 23,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- fiksator i njega u jednom spreju
- osigurava postojanost šminke i do 18 sati
- bez osjećaja težine ili ljepljivosti
- obogaćen niacinamidom, hijaluronskom kiselinom i pantenolom
- bez alkohola, bez mirisa
Pupa Fix & Care sprej za fiksiranje make-upa pruža udobnost i postojanost. Stvara nevidljiv sloj na koži koji osigurava da šminka ostane postojana i do 18 sati. Zahvaljujući posebnoj kombinaciji molekula za fiksiranje, proizvod omogućuje da make-up čvrsto prianja uz lice bez osjećaja težine ili ljepljivosti. Formula je obogaćena aktivnim sastojcima koji tijekom cijelog dana pomažu održati kožu glatkom, elastičnom i hidratiziranom. Niacinamid djeluje umirujuće i hidratantno, hijaluronska kiselina niske molekularne mase intenzivno hidratizira i štiti kožu, dok pantenol dodatno njeguje i štiti lice. S obzirom na to da ne sadrži alkohol ni mirise, Pupa Fix & Care setting sprej izuzetno je nježan i pogodan za osjetljivu kožu lica i područje oko očiju.
dm broj proizvoda: 3088012
EAN: 8011607402281
Sastojci
Sastojci
AQUA (WATER),AMP-ACRYLATES/ALLYL METHACRYLATE COPOLYMER,PVP,POLYSORBATE 20,PHENOXYETHANOL,PROPANEDIOL,PENTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,NIACINAMIDE,PANTHENOL,HYALURONIC ACID,CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
MICYS COMPANY SPA
Via De Gasperi 22, 23880 Casatenovo (LC), Italy
customercare@pupa.it
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: TIRTIR; Naziv proizvoda: Mask Fit sprej za fiksiranje, 80 ml; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 0,08 l (173,75 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €0,08 l (173,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 15,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Grippy, 100 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.07.2026.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje 18h Lock In, 50 ml; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 0,05 l (73,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €0,05 l (73,00 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 3,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Dewy Finish, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lasting Fix sprej za fiksiranje šminke, 100 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (99,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,1 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Matte Finish, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od PUPA