Purito SEOULKrema za lice s pantenolom Mighty Bamboo Panthenol, 100 ml
27,95 €
0,1 l (279,50 € za 1 l)Cijena na 10.04.2026.: 27,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- glass skin efekt
- pantenol, ekstrakt korejskog Bambusa i Centella Asiatica
- obogaćena niacinamidom i skvalanom
- pomaže kod ujednačavanje tena, regulaciji sebuma i poboljšanju elastičnosti kože
- za manju vidljivost finih linija
Purito Mighty Bamboo Panthenol krema savršen je izbor za sve koji žele hidratiziranu, umirenu i vidljivo zdraviju kožu. Ova bogata, ali lagana formula sadrži čak 10 % pantenola (pro-vitamina B5), koji intenzivno njeguje, smiruje iritacije i pomaže koži zadržati potrebnu vlagu. Snaga dolazi do izražaja u Purito Mighty Bamboo Panthenol kremu zahvaljujući ekstraktu korejskog bambusa i Centelle Asiatice. Ovi moćni sastojci dubinski umiruju i revitaliziraju suhu i osjetljivu kožu, vraćajući joj ravnotežu, otpornost i prirodni sjaj. Za dodatni “wow efekt” zaslužni su niacinamid i skvalan koji zajedno rade na ujednačavanju tena, regulaciji sebuma i poboljšanju elastičnosti kože. Fine linije postaju manje vidljive, a koža izgleda zaglađenije, punije i mladolikije. Purito Mighty Bamboo Panthenol krema je vaš novi must-have — spoj intenzivne njege dovodi do vidljivih rezultata već od prvih dana korištenja.
dm broj proizvoda: 3068005
EAN: 8809563103430
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice
Sastojci
Sastojci
VODA, PANTENOL (10 %), SKVALAN, BUTILEN GLIKOL, 1,2-HEKSANDIOL, NIACINAMID, EKSTRAKT BAMBUSA (BAMBUSA VULGARIS) (3.497 PPM), HIDROLIZIRANI ESTERI JOJOBE, AKRILATI/C10-30 ALKIL AKRILAT CROSSPOLYMER, AMONIJEV AKRILOILDIMETILTAURAT/VP KOPOLIMER, HIDROKSIACETOFENON, TROMETAMIN, DIPOTAZIJEV GLICIRIZINAT, ETILHEKSILGLICERIN, KSANTAN GUMA, DINATRIJ EDTA, NATRIJEV HIJALURONAT, MADECASSOSIDE, ASIATICOSIDE, AZIJATIČNA KISELINA, MADEKASIČNA KISELINA, BAKRENI TRIPEPTID-1
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Koristite odgovarajuću količinu proizvoda i ravnomjerno ga nanesite na lice i vrat, nježno tapkajući kako biste pospješili upijanje.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na sobnoj temperaturi bez sunčeve svijetlosti.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Heson d.o.o.
Đakovština 3, 31000 Osijek
info@divotecosmetics.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Republika Koreja
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Dr.Jart+; Naziv proizvoda: Ceramidin Skin Barrier hidratantna dnevna krema za lice, 50 ml; Cijena: 34,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (699,00 € za 1 l); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:34,95 € |
Prethodna cijena:41,95 €0,05 l (699,00 € za 1 l)Cijena na 24.10.2025.: 42,90 €Dostupno za isporuku - Marka: SKIN1004; Naziv proizvoda: Madagascar Centella Probio-cica intenzivna ampula, 50 ml; Cijena: 27,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (558,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu27,90 €0,05 l (558,00 € za 1 l)Cijena na 27.05.2025.: 27,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ROUND LAB; Naziv proizvoda: Birch Juice hidratantna krema za lice, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 25,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (518,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu25,90 €0,05 l (518,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 25,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Beauty of Joseon; Naziv proizvoda: Relief Sun Aqua Fresh dnevna krema za lice, 50 ml; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (339,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,05 l (339,00 € za 1 l)Cijena na 27.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKIN1004; Naziv proizvoda: Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 18,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (365,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,25 €0,05 l (365,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Beauty of Joseon; Naziv proizvoda: Krema za lice sa zaštitnim faktorom Relief Sun: riža + probiotici, SPF 50+ PA ++++, 50 ml; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (339,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,05 l (339,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: TIRTIR; Naziv proizvoda: Tonik za lice Milk Skin Toner, 150 ml; Cijena: 26,90 €; Osnovna cijena: 0,15 l (179,33 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,90 €0,15 l (179,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 29,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKIN1004; Naziv proizvoda: Madagascar Centella Ampoule – serum za lice, 55 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 0,055 l (361,82 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €0,055 l (361,82 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Purito SEOUL



