yasenkaImuno Royal Jelly ampule, 16 x 25 ml, 400 mlDodatak prehrani
20,85 €
16 kom. (1,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dodatak prehrani
- prirodno antibakterijsko i protuupalno djelovanje
- pojačava tonus i otpornost kože
- djelotvoran kod problema s dišnim putevima
- dostupno u trgovinama s OTC kutkom
Yasenka Royal Jelly s vrhunskom matičnom mliječi i visoka koncentracija standardiziranih aktivnih sastojaka uz vitamine C i D, cink i selen, brzo podiže energiju, jača imunitet organizma i čini ga otpornim na sve izazove. Primjena jedne ampule na dan (25 ml) povećava otpornost organizma na infekcije s dokazanim prirodnim antibakterijskim, antivirusnim i protuupalnim djelovanjem. Yasenka Royal Jelly uspješno djeluje kod problema s dišnim putevima te pojačava tonus i otpornost kože. Doziran u ampulama, u tekućem obliku, ovaj dodatak prehrani praktičan je za konzumaciju gdje god se nalazili, na putovanju, u svakodnevnom užurbanom ritmu. S okusom naranče, bez glutena i šećera, ugodan je za konzumaciju i kod djece starije od 12 godina.
dm broj proizvoda: 2473489
EAN: 3858893380047
Upozorenja
Upozorenja
Prekomjerna konzumacija može imati laksativni učinak.
Čuvati od dohvata male djece.
Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti.
Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani.
Uravnotežena i raznovrsna prehrana i zdrav način života važni su za zdravlje.
Ne preporučuje se osobama alergičnim na matičnu mliječ.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Uzeti jednu ampulu (25 ml) na dan. Prije upotrebe promućkati. Stajanjem može nastati talog koji ne utječe na kakvoću proizvoda.
Sastojci
Sastojci
pročišćena voda, sorbitol, matična mliječ, l-askorbinska kiselina, cinkov glukonat, aroma naranče, konzervans: kalijev sorbat, zgušnjivač: ksantan guma, l-selenometionin, kolekalciferol
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na temperaturi do 25 °C na suhom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
YASENKA d.o.o.
Dvanaest redarstvenika 2/c 32 000 Vukovar, Hrvatska
info@yasenka.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: yasenka; Naziv proizvoda: Imuno Royal Jelly Junior – ampule, 16 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 16 kom. (1,18 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,95 €16 kom. (1,18 € za 1 kom.)Cijena na 30.12.2025.: 18,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Apimel; Naziv proizvoda: Ampule za jačanje imuniteta Proimunal Junior, 200 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 15,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (78,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,65 €0,2 l (78,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 15,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: PIP; Naziv proizvoda: Matična mliječ – ampule, 10 kom., 100 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 11,27 €; Osnovna cijena: 0,1 l (112,70 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,27 €0,1 l (112,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,27 €Dostupno za isporuku
- Marka: yasenka; Naziv proizvoda: Imuno Boost, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 27,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (2,80 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu27,95 €10 kom. (2,80 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 28,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: revita; Naziv proizvoda: Orange prah, 200 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 8,45 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (42,25 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,45 €0,2 kg (42,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 9,94 €Dostupno za isporuku
- Marka: Natural Wealth; Naziv proizvoda: Cink 25 mg + Selen 100 µg, 40 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,29 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €40 kom. (0,29 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Immun Direkt prah, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €20 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ORTIS; Naziv proizvoda: Forte Bio Matična Mliječ – za jačanje organizma, 250 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (79,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €0,25 l (79,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MEDIS; Naziv proizvoda: Defendyl Imunoglukan P4H junior sirup, 250 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 28,85 €; Osnovna cijena: 0,25 l (115,40 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu28,85 €0,25 l (115,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 33,17 €Dostupno za isporuku
- Marka: yasenka; Naziv proizvoda: skinage Collagen Prestige, 500 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 39,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (79,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu39,75 €0,5 l (79,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 39,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: yasenka; Naziv proizvoda: Imuno Boost, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 27,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (2,80 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu27,95 €10 kom. (2,80 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 28,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Supradyn; Naziv proizvoda: Supradyn Fast Energija, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,83 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,25 €10 kom. (0,83 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: lola; Naziv proizvoda: Sensitive higijenski papirnati vateni štapići, 300 kom.; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 300 kom. (0,85 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €300 kom. (0,85 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Ruž za usne Satin – 101 Upstate, 4,3 g; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.01.2026.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Max White pasta za zube – White Crystals, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ACTIVE LUXE COSMETICS; Naziv proizvoda: Brow serum za rast obrva, 2 ml; Cijena: 34,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (34,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,90 €1 kom. (34,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 39,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ACTIVE LUXE COSMETICS; Naziv proizvoda: Lash serum za trepavice, 1,5 ml; Cijena: 34,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (34,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,90 €1 kom. (34,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 39,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS PRÉFÉRENCE; Naziv proizvoda: Boja za kosu G 5.3 Virginie Light Golden Brown, 1 kom.; Cijena: 11,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,70 €1 kom. (11,70 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




