REVOLUTIONSprej za fiksiranje šminke Hydrate & Fix, 100 ml
9,95 €
0,1 l (99,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- setting sprej
- bogat hijaluronskom kiselinom
- fiksira makeup
- hidratizira kožu
Revolution Hydrate & Fix Fixing Spray proizvod je koji kožu čini matiranom, a istovremeno hidratiziranom. Bogat hijaluronskom kiselinom, ovaj fiksator hidratizira kožu dok šminku čini postojanom tijekom cijeloga dana. Protresite ga, zatvorite oči i fiksator poprskajte po licu s udaljenosti od 30 centimetara te uživajte u blagodatima njege i savršenom makeupu do trenutka kada ga odlučite ukloniti s lica. Fiksator možete koristiti i za vlaženje kista za nanos sjenila ili iluminatora kako biste postigli maksimalni sjaj tih proizvoda.
dm broj proizvoda: 2439024
EAN: 5057566108188
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Učinak:
- produženo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
Sastojci
Sastojci
AQUA (WATER, EAU), ALCOHOL DENAT., PROPYLENE GLYCOL, AMP-ACRYLATES/ALLYL METHACRYLATE COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, PEG-12 DIMETHICONE, POLYSORBATE 20, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, DEHYDROACETIC ACID, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TOCOPHERYL ACETATE, LAURETH-7, ALOE BARBADENIS LEAF JUICE, AESCULUS HIPPOCASTANUM SEEDE XTRACT, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL), PANTHENOL, SORBITOL, LINSEED ACID, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Revolution Beauty Ltd.
Revolution Beauty Ltd,
Alexandra House, Dublin 4, D04 C7H2
Irska
help@revolutionbeauty.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Velika Britanija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lasting Fix sprej za fiksiranje šminke, 100 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (99,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,1 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Dewy Finish, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Matte Finish, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Grippy, 100 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.07.2026.: 12,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od REVOLUTION



