IMMORTELLABademovo ulje, 100 ml
7,90 €
0,1 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pogodno za njegu dječje kože
- hladno prešano, nerafinirano ulje
- umiruje i štiti kožu
Immortella bademovo ulje bogato je prirodnim lipidima koji pomažu omekšati kožu, očuvati njezinu podatnost i pružiti osjećaj ugode. Zahvaljujući blagoj i jednostavnoj formuli, prikladno je i za njegu nježne dječje i bebine kože. Immortella bademovo ulje može se koristiti za nježnu masažu nakon kupanja ili za njegu suhih područja kože. Kožu ostavlja mekanom, glatkom i njegovanom.
dm broj proizvoda: 2419531
EAN: 3859893266409
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- mlijeko za djecu
- Područje primjene:
- tijelo
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- ulje
- Djelovanje:
- hidratantno
- Tip kože:
- suha koža, osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- na uljnoj bazi, posebno pogodno za djecu, pogodno za trudnice / dojilje
Sastojci
Sastojci
CORYLUS AVELLANA SEED OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL*, COCO-CAPRYLATE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, ROSA CANINA FRUIT OIL*, ANIBA ROSAEODORA WOOD OIL, HELICHRYSUM ITALICUM FLOWER OIL*, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE, CITRAL, GERANIOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na sobnoj temperaturi
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Bloom d.o.o.
Slatina 2, 21325 Tučepi, Hrvatska
info@immortella.eu
www.immortella.eu
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde BABY; Naziv proizvoda: Njegujuće bademovo ulje za bebe, 100 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (59,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,1 l (59,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: Krema za tijelo Miracle Almond, 200 ml; Cijena: 4,40 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,00 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,40 €0,2 l (22,00 € za 1 l)Cijena na 10.10.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: IMMORTELLA; Naziv proizvoda: Hidratantna Anti - Age krema za lice, 50 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (239,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €0,05 l (239,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Bauck Mühle; Naziv proizvoda: EKO univerzalna mješavina brašna bez glutena, 800 g; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (7,44 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,8 kg (7,44 € za 1 kg)Cijena na 11.06.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: DUCK; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje i osvježavanje WC školjke Fresh Discs – Hibiscus Hyperspace, 2 x 36 ml, 72 g; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 0,072 l (65,28 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €0,072 l (65,28 € za 1 l)Cijena na 31.01.2026.: 4,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: LIP SMACKER; Naziv proizvoda: Lippy Pals balzam za usne Unicorn Magic, 4 g; Cijena: 3,80 €; Osnovna cijena: 0,004 kg (950,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,80 €0,004 kg (950,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,80 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




