MustelaHidratantno mlijeko za tijelo beba, 500 ml
21,95 €
0,5 l (43,90 € za 1 l)Cijena na 26.05.2026.: 21,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- hidratizira i štiti kožu
- lagana i nemasna tekstura
- pogodan za njegu cijele obitelji
Mustela hidratantno mlijeko za tijelo hidratizira bebinu kožu još od samog rođenja dijeteta. Mlijeko je posebno formulirano kako bi njegovalo bebinu i dječju kožu. Lagane i nemasne teksture koja se brzo upija. Sadrži Avocado Perseose®: patentirani prirodni sastojak koji osnažuje kožnu barijeru i čuva stanične resurse.
dm broj proizvoda: 2957973
EAN: 3504105035921
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena
Sastojci
Sastojci
AQUA/WATER/EAU, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE, CETYL ALCOHOL, 1,2-HEXANEDIOL, CERA ALBA/BEESWAX CIRE D’ABEILLE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE), JOJOBA ESTERS, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX/ POLYGLYCERYL-3 CIRE D’ABEILLE, TOCOPHERYL ACETATE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, CITRIC ACID, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nježno nanesite i umasirajte mlijeko po cijelom tijelu. Može se koristiti ujutro i navečer.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LABORATOIRES EXPANSCIENCE, DIVISION DERMO-COSMETIQUE
1 Place des Saisons, 92 048 Paris La Défense Cedex, Francuska
consomustela@expanscience.com
www.mustela.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Becutan; Naziv proizvoda: Hidratantno mlijeko za njegu dječje kože s pumpicom, 400 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,4 l (12,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,4 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mustela; Naziv proizvoda: 1 2 3 zaštitna vitaminska krema za umirenje i sprječavanje pelenskog osipa, 100 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (119,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €0,1 l (119,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mustela; Naziv proizvoda: Cicastela obnavljajuća krema za kožu s iritacijama, 40 ml; Cijena: 12,25 €; Osnovna cijena: 0,04 l (306,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,25 €0,04 l (306,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – 99 % voda, 3 x 56 kom., 168 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 168 kom. (2,68 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina4,50 €168 kom. (2,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mustela; Naziv proizvoda: Gel za kupanje za bebe i odrasle Stelatopia, 500 ml; Cijena: 21,35 €; Osnovna cijena: 0,5 l (42,70 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu21,35 €0,5 l (42,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 21,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: jumbo pack pelene vel. 1 (2-5 kg), 72 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 72 kom. (0,18 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €72 kom. (0,18 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,24 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mustela; Naziv proizvoda: 1 2 3 zaštitna vitaminska krema za umirenje i sprječavanje pelenskog osipa, 100 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (119,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €0,1 l (119,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Frosch baby; Naziv proizvoda: tekući deterdžent za pranje dječje odjeće, 22 pranja, 1,5 l; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1,5 l (3,97 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1,5 l (3,97 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Mustela
