DARvitalisEko Vitavit čaj, 50 gDodatak prehrani
3,45 €
0,05 kg (69,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- organski proizvod
- od biranog aromatičnog bilja
- doprinosi regulaciji tjelesne težine i normalnoj funkciji probave
- ne sadrži bojila ni konzervanse
- blagotvorno djeluje na organizam
DARvitalis Eko čaj Vitavit organski je proizvod spravljen od eko ploda crne bazge (Sambucus nigra), eko lista koprive (Urtica dioica) i eko lista paprene metvice (Mentha piperita). Sastoji se od pomno odabranog aromatičnog bilja koje doprinosi regulaciji tjelesne težine i normalnoj funkciji probave. DARvitalis Eko čaj Vitavit potpuno je prirodan proizvod bez dodanih aroma, bojila i konzervansa. Blagotvorno djeluje na organizam i pruža jednostavno uživanje u šalici aromatičnog i ukusnog napitka.
dm broj proizvoda: 2400238
EAN: 3858890830187
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- eko
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Čuvati izvan dohvata djece. Uz uzimanje ovog proizvoda potrebno je provoditi uravnoteženu i raznovrsnu prehranu, kao i zdrav način života.
Čaj nije namijenjen djeci, trudnicama i dojiljama. Osobe koje uzimaju lijekove trebaju se prije uzimanja posavjetovati s liječnikom. Ne preporučuje se uzimanje duže od 4 tjedna u kontinuitetu. Uzimanje ponavljati prema potrebi. Proizvod ne uzimati u slučaju preosjetljivosti na neki od sastojaka pripravka.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Jednu čajnu žličicu preliti s dva dl vrele vode i ostaviti u pokrivenoj posudi 15 minuta, povremeno promiješati i procijediti. Čaj piti 3 puta dnevno.
Sastojci
Sastojci
plod crne bazge ( Sambucus nigra ), list koprive ( Urtica dioica ), list paprene metvice ( Mentha piperita )
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu u zatvorenoj ambalaži.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DARVITALIS d.o.o.
Palagruška 16, 10000 Zagreb, Hrvatska
darvitalis@darvitalis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: DARvitalis; Naziv proizvoda: Eko kapi vrbovice tinktura, 50 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 11,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (227,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,35 €0,05 l (227,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: MUSHROOM CUPS; Naziv proizvoda: Instant kava obogaćena gljivama – Go Sharp!, 30 g; Cijena: 15,70 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (523,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,70 €0,03 kg (523,33 € za 1 kg)Cijena na 20.11.2025.: 15,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: gaia naturelle; Naziv proizvoda: Kolagen shot dodatak prehrani, 500 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 32,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (65,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu32,75 €0,5 l (65,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 32,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: WC NET; Naziv proizvoda: Kapsule za septičke jame, 288 g + 216 g, 504 g; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 0,504 kg (23,71 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €0,504 kg (23,71 € za 1 kg)Cijena na 09.05.2026.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: KH-7; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje podova Desic, 750 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,75 l (5,27 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,75 l (5,27 € za 1 l)Cijena na 13.06.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




