DUCRAYŠampon za kosu Kelual Ds tretman, 100 ml
19,75 €
0,1 l (197,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- učinkovit protiv ponavljajuće prhuti, crvenila i svrbeža vlasišta
- učinkovitost protiv malassezia gljivice
- potporna njega za vlasište sklono seboreičnom dermatitisu
- umiruje svrbež od prve uporabe i dugotrajno uklanja prhut
- dostupno u trgovinama s OTC kutkom
Ducray KELUAL DS tretman šampon je učinkovit protiv ponavljajuće prhuti, crvenila i svrbeža vlasišta. Pruža potpornu njegu za vlasište sklono seboreičnom dermatitisu (SD). Ovaj šampon djeluje učinkovito protiv Malassezia gljivice, zaustavljajući njeno širenje. Već od prve uporabe, umiruje svrbež i smiruje crvenilo. Dugotrajno uklanja prhut s dokazanim rezultatima tijekom 8 tjedana. Ducray KELUAL DS tretman šampon je siguran za obojenu kosu i ispitan je pod nadzorom dermatologa.
dm broj proizvoda: 2373214
EAN: 3282770140453
Sastojci
Sastojci
WATER (AQUA)SODIUM LAURETH SULFATE.DECYL GLUCOSIDE.UNDECYLENAMIDOPROPYL BETAINE.CICLOPIROX OLAMINELACTAMIDE MEA.LAURYL BETAINE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL.CITRIC ACID.FRAGRANCE (PERFUME)GLYCYRRHETINIC ACIDPIROCTONE OLAMINE.POLYQUATERNIUM-10SODIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINAT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Laboratoires Dermatologiques Ducray
Place Abel-Gance 92100 Boulogne, Paris, Francuska
contact.ducray@pierre-fabre.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: DUCRAY; Naziv proizvoda: Krema za smirivanje ljusaka i crvenila Kelual Ds, 40 ml; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 0,04 l (473,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,95 €0,04 l (473,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 18,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu protiv prhuti, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: DUCRAY; Naziv proizvoda: Krema za smirivanje ljusaka i crvenila Kelual Ds, 40 ml; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 0,04 l (473,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,95 €0,04 l (473,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 18,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schnitzer; Naziv proizvoda: Muffin bezglutenski - tamna čokolada, 2 komada, 140 g; Cijena: 4,75 €; Osnovna cijena: 0,14 kg (33,93 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,75 €0,14 kg (33,93 € za 1 kg)Cijena na 11.06.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Natural Wealth; Naziv proizvoda: Kelatirani cink, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 12,75 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,75 €100 kom. (0,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Black&White Invisible Pure dezodorans u spreju, 150 ml; Cijena: 3,80 €; Osnovna cijena: 0,15 l (25,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,80 €0,15 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: HYGIENE 4 YOU; Naziv proizvoda: Troslojna jednokratna maska za lice – plava, 10 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,12 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €10 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Automatski sklopivi kišobran, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 17.07.2025.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Snack Protein Muffin - dupla čokolada-krema, 50 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (39,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,05 kg (39,00 € za 1 kg)Cijena na 18.07.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DUCRAY



