CHILD LIFERiblje ulje, 237 mlDodatak prehrani
34,75 €
0,237 l (146,62 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 34,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dodatak prehrani
- ulje jetre bakalara
- sadrži vitamini A i D
- ne sadrži dodatne aditive
- dostupno u trgovinama s OTC kutkom
Childlife Ulje jetre bakalara visoko je koncentrirani dodatak prehrani kvalitetnog ribljeg ulja namijenjen najmlađima, ali i odraslim osobama. U samo 5 ml (čajna žlica) sadrži više od 1000 mg omega-3 masnih kiselina, od čega 950 mg DHA i EPA omega kiselina. Childlife Ulje jetre bakalara dobiva se od ribe ulovljene u sjevernim morima i obrađeno je metodom molekularne destilacije. U ulju se nalaze vitamini A i D. Recentne studije proučavaju pozitivno djelovanje ribljeg ulja na ljudski organizam i potvrđuju kako unos DHA tijekom trudnoće i dojenja doprinosi normalnom razvoju mozga fetusa i dojenčadi. Childlife Ulje jetre bakalara ugodnog je okusa i ne sadrži nikakve dodatne aditive.
dm broj proizvoda: 2355896
EAN: 608274105003
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Jedna čajna žlica (=5ml) na dan ili po preporuci stručne osobe.
Sastojci
Sastojci
pročišćeno ulje jetre bakalara (prirodno sadrži vitamine A i D), d alfa tokoferol, retinil palmitat, kolekalciferol, prirodna aroma jagode
Sadrži RIBU (Gadus morhua).
Sastojci u preporučenoj dnevnoj dozi (jedna čajna žlica = 5 ml):
ulje jetre bakalara 5 g koje prirodno sadrži:
omega-3 masne kiseline 1175 mg, od kojih:
dokosaheksaenska kiselina (DHA): 550 mg
eikosapentaenska kiselina (EPA): 400 mg
ostale omega-3 masne kiseline: 225 mg
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Sastav | U preporučenoj dnevnoj dozi* | % PU** |
|---|---|---|
| Omega-3 masne kiseline | 1.175 mg | **** |
| Vitamin A | 250 µg | 31 % |
| Vitamin D | 10 µg | 200 % |
| Vitamin E | 5 mg | 42 % |
*odgovara 5 mililitar
**PU = preporučeni dnevni unos
****bez preporučene dnevne količine
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu, na temperaturi do 25 °C.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
FARMEX d.o.o.
Ulica Ivane Brlić-Mažuranić 25, 42000 Varaždin, Hrvatska
info@farmex.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
SAD
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: CHILD LIFE; Naziv proizvoda: Vitamin D3 u kapima, 29,6 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 0,029 l (550,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €0,029 l (550,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 15,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CHILD LIFE; Naziv proizvoda: Multi Vitamini i Minerali, 237 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 29,95 €; Osnovna cijena: 0,237 l (126,37 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu29,95 €0,237 l (126,37 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 29,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CHILD LIFE; Naziv proizvoda: Tekući vitamin C, 118,5 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 17,50 €; Osnovna cijena: 0,118 l (148,31 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,50 €0,118 l (148,31 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 17,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: CHILD LIFE; Naziv proizvoda: Ehinacea tekuća, 29,6 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 17,50 €; Osnovna cijena: 0,029 l (603,45 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,50 €0,029 l (603,45 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 17,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: CHILD LIFE; Naziv proizvoda: Tekući vitamin C, 118,5 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 17,50 €; Osnovna cijena: 0,118 l (148,31 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,50 €0,118 l (148,31 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 17,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: CHILD LIFE; Naziv proizvoda: Multi Vitamini i Minerali, 237 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 29,95 €; Osnovna cijena: 0,237 l (126,37 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu29,95 €0,237 l (126,37 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 29,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MEDIS; Naziv proizvoda: Defendyl Imunoglukan P4H junior sirup, 250 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 28,85 €; Osnovna cijena: 0,25 l (115,40 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu28,85 €0,25 l (115,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 33,17 €Dostupno za isporuku
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice i kamenca - menta, 500 ml; Cijena: 5,05 €; Osnovna cijena: 0,5 l (10,10 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,05 €0,5 l (10,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: KH-7; Naziv proizvoda: Odstranjivač mrlja OXY, 750 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,75 l (5,27 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,75 l (5,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dash; Naziv proizvoda: Extra Stain Removal deterdžent za pranje rublja, 35 pranja, 1,575 l; Cijena: 17,55 €; Osnovna cijena: 1,575 l (11,14 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,55 €1,575 l (11,14 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 17,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: ZAGREBAČKI HOLDING; Naziv proizvoda: Vrećice za miješani komunalni otpad 20 l, 10 kom.; Cijena: 5,31 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,53 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,31 €10 kom. (0,53 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,31 €Dostupno za isporuku
- Marka: DR.THEISS; Naziv proizvoda: Multi-Vitamol, 200 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 8,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (43,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,75 €0,2 l (43,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Palette DELUXE; Naziv proizvoda: Boja za kosu – 5-88 Intensive Red Violet, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




