CURAPROXBe You pasta za izbjeljivanje zuba – lubenica, 10 ml
Trenutna cijena:1,25 € | Prethodna cijena:2,50 €
0,01 l (125,00 € za 1 l)Cijena na 21.06.2025.: 2,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pasta za zube s okusom lubenice
- nježno izbjeljivanje zuba
- 950 ppm natrij fluorida
- putno pakiranje
Curaprox BE YOU pasta za zube za prirodno i nježno izbjeljivanje zuba s okusom slatke lubenice te osvježavajućim zrncima mentola. Sadrži ksilitol, prirodno sladilo bez šećera dobiveno iz breze te biljne sastojke poput ekstrakta ehinaceje, gorke naranče, vražje kandže i centele koji čuvaju zube, sprečavaju upalne procese te smiruju i obnavljaju sluznicu usta i desni. Hidroksiapatit i prirodni enzim glukoza oksidaza nježno izbjeljuju zube i čuvaju zubnu caklinu. Uživajte u zdravom i blistavom osmijehu s Curaprox BE YOU pastom za zube!
dm broj proizvoda: 2291239
EAN: 7612412424980
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- zaštita zubne cakline, problemi s desnima
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, s fluoridom
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, HYDRATED SILICA, SORBITOL, XYLITOL, PANTHENOL, AROMA, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, XANTHAN GUM, COCAMIDOPROPYL BETAINE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, DECYL GLUCOSIDE, MALTODEXTRIN, HYDROXYAPATITE (NANO), GLUCOSE OXIDASE, MANNITOL, MICA, SUCRALOSE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ZEA MAYS STARCH, GLUCOSE, ECHINACEA PURPUREA ROOT EXTRACT, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM METABISULFITE, CALCIUM CARBONATE, L-MENTHOL, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT, POTASSIUM THIOCYANATE, POLYLYSINE, CETYL ALCOHOL, SILICA, POTASSIUM CHLORIDE, TIN OXIDE, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT, CI 73360
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
pasta za zube
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
CURADEN Germany GmbH
Industriestrasse 4, D-76297 Stutensee, Njemačka
info@curaprox.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – lubenica, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – kupina, sladić, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – grejp, bergamot, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – jabuka, aloe vera, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biorepair; Naziv proizvoda: Pasta za zube, duopack Pro White, 2 x 75 ml, 150 ml; Cijena: 5,80 €; Osnovna cijena: 0,15 l (38,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,80 €0,15 l (38,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,80 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – badem i magnolija, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Maramice za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 10 kom.; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina0,80 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – med i mlijeko, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,05 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon – Urea, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: putna bočica za kozmetičke proizvode 60 ml, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.04.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Vaseline; Naziv proizvoda: Original krema za suhu kožu Protecting Jelly, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od CURAPROX



