durexReal Feel lubrikant, 50 ml
12,90 €
0,05 l (258,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,05 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- lubrikant pruža osjećaj glatkoće
- bezbojan
- pH neutralan
Durex Real Feel lubrikant pruža osjećaj glatkoće tijekom seksa. Lubrikant je bezbojan i pH neutralan. Uklanja neugodu i suhoću tijekom spolnog odnosa. Napravljen je na bazi silikona.
dm broj proizvoda: 2260670
EAN: 5052197043419
Upozorenja
Upozorenja
Lubrikanti Durex®mogu ublažiti vaginalnu suhoću i nelagodu prilikom spolnog odnosa. Prikladno za vaginalni, analni i oralni seks. Nije kontracepcijsko sredstvo i ne sadrži spermicid. Može usporiti spermije. Može se upotrebljavati s kondomima – nanesite na kondom nakon što ga namjestite.
Sastojci
Sastojci
DIMETHICONE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
RB NL Brands B.V
Schiphol Boulevard 207, 1118 BH Schiphol, Nizozemska
alca@alca.eu
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Tajland
Naša preporuka
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Silikonski zatvarači, 5 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,37 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:1,85 € |
Prethodna cijena:2,65 €5 kom. (0,37 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,64 €Dostupno za isporuku - Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: the Colossal maskara – 01 Black, 10,7 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Persil; Naziv proizvoda: Deep Clean univerzalni deterdžent za pranje rublja, 44 pranja, 1,98 l; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1,98 l (7,05 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1,98 l (7,05 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Zamjenske britvice Pro Smooth Sensitive, 3 kom.; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,90 €3 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 01.05.2026.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Allin1 PODS®+ kapsule za pranje rublja – Extra Clean, 26 kom.; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 26 kom. (0,38 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €26 kom. (0,38 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Silikonske zaštite za bradavice, 4 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 4 kom. (1,49 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €4 kom. (1,49 € za 1 kom.)Cijena na 14.05.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od durex



