AptamilAptamil® AR 2 – od 6 mjeseci nadalje, 400 gPrijelazno mlijeko
14,45 €
0,4 kg (36,13 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 14,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Aptamil® AR 2 - prijelazna hrana za dojenčad od 6 mjeseci nadalje
- sa zgušnjavajućom formulacijom
- s gumom rogačeve koštice - zgušnjivač - zgušnjava hranu upijanjem vode, pomažući da hrana ostane u želucu
Aptamil® AR 2 jedina je formula koja kombinira jedinstvenu mješavinu sastojaka s jedinstvenim postupkom proizvodnje. Sadrži LBG (locust bean gum), gumu rogačeve koštice, zgušnjivač: vlakna LBG-a zgušnjavaju hranu upijanjem vode, pomažući da hrana ostane u želucu. Ovo je ključni element u upravljanju prehranom kod regurgitacije/bljuckanja. Aptamil® AR 2 nije pogodan za nedonoščad niti za dojenčad s dijagnosticiranom alergijom na proteine kravljeg mlijeka i s regurgitacijom. Aptamil® AR 2 patentirana formula nove generacije olakšava probleme bljuckanja /regrugitacije.
dm broj proizvoda: 2251116
EAN: 8718117609512
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- prijelazno mlijeko
- Preporučena dob:
- od 6. mjeseca
Upozorenja
Upozorenja
Aptamil AR 2 smije se primjenjivati samo po savjetu liječnika. Iz higijenskih razloga nemojte pohranjivati pripremljeni obrok, bacite ostatke pripremljenog obroka u roku 1 sata od pripreme. Nemojte podgrijavati obrok u mikrovalnoj pećnici, pregrijavanje može dovesti do opeklina. Nemojte pohranjivati obrok u hladnjaku.
Važne napomene
Važne napomene
Dojenje je najbolji i najprirodniji način prehrane za Vašu bebu. Prije nego što započnete s dohranom konzultirajte se s Vašom primaljom ili pedijatrom.
Sastojci
Sastojci
laktoza (iz kravljeg mlijeka), biljno ulje (palmino ulje, kokosovo ulje, repičino ulje, suncokretovo ulje, ulje suncokreta obogaćeno oleinskom kiselinom), obrano mlijeko, demineralizirana sirutka (iz kravljeg mlijeka), galakto – oligosaharidi (iz kravljeg mlijeka), guma rogačeve koštice, koncentrat sirutke (iz kravljeg mlijeka), kalcijev fosfat, protein sirutke (iz kravljeg mlijeka), riblje ulje, frukto-oligosaharidi, natrijev citrat, magnezijev klorid, kalcijev karbonat, kalijev citrat, klaijev citrat, kalijev klorid, kolin klorid, ulje Mortierella Alpina, L-askorbinska kiselina, sojinlecitin, inozitol, taurin, željezo sulfat, L- triptofan, cinkov sulfat, natrij L-askoaskorbat, L-karnitin, citidin 5- monfosfat, DL-alfa tokoferil acetat, natrijeva sol inozin 5- monofosfata,askorbil palmitat, kalcij D-pantotenat, adenozin 5- monofosfat, natrijeva sol inozin 5-monofosfata, nikotinamid, natrijeva sol gvanozin 5- monofosfata,bakrov sulfat, DL-alfa tokoferol, retinil palmitat, tiamin hidroklorid, piridoksin hidroklorid, riboflavin, pteroilmonoglutaminska kiselina, kalijev jodid, mangan sulfat, natrijev selenit, fitomenadion, D-biotin, kolekalciferol, cijanokobalamin
Obratite pozornost na napomene o alergenima.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Alergeni
Alergeni
Može sadržavati tragove: HC Blue No 12
Može sadržavati tragove: Iverak i prerađevine od iverka
Može sadržavati tragove: Sumpor dioksid i sulfiti
Priprema
Priprema
1. Uvijek operite ruke i očistite sve predmete koje ćete koristiti u pripremi hrane.
2. Bočicu i dudu sterilizirajte tako da ih 10 minuta prokuhate u vodi.
3. Čistu vodu za piće prokuhajte; ostavite je da se ohladi. Proučite vodič za hranjenje: u steriliziranu bočicu ulijte odgovarajuću količinu prethodno prokuhane mlake vode.
4. Dodajte točan broj mjerica Aptamil AR 2. Razinu u svakoj m jerici izravnajte čistim nožem. Nož nemojte pritiskati.
5. Zatvorite bočicu i dobro protresite dok se prah potpuno ne otopi. Na bo čicu stavite steriliziranu dudu. Temperaturu hrane isprobajte na unutrašnjoj strani zapešća. Hranu iskoristite odmah nakon pripreme.
6. Bočicu i dudu očistite odmah nakon uporabe. Preostala se hrana ne smije ponovno koristiti. Limenku držite čvrsto zatvorenu na hladnom i suhom mjestu; ne u hladnjaku. Iskoristite u roku od tri tjedna nakon otvaranja.
Doziranje prema starosti dojenčeta:
6 – 12 mjeseci (6 – 11 kg) pomiješati 180 ml vode i 6 ravnih mjerica.
od 12 mjeseci (> 10 kg) pomiješati 210 ml vode i 7 ravni h mjerica.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 ml gotovog proizvoda |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 285 kJ / 68 kcal |
| Masti ukupno | 3,2 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 1,4 g |
| od toga jednostruko nezasićene masne kiseline | 1,2 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 8,1 g |
| od toga šećer | 8 g |
| Dijetetska vlakna | 0,7 g |
| Bjelančevine | 1,4 g |
| Sol | 0,06 g |
| Alfa-linolenska kiselina [Masne kiseline]; ALA | 428 mg |
| Arahidonska kiselina [Masne kiseline]; GLA | 8,8 mg |
| Ulje paprene metvice | 7,8 g |
| Kazein | 0,8 g |
| Kolin, ukupno | 15 mg |
| Dokosaheksaenska kiselina (dha) | 17 mg |
| Folat, ukupno | 16 µg |
| Ekstrakt zlatnog maka [Ekstrakti] | 8 mg |
| Linolna kiselina | 51 mg |
| Sirutka | 0,5 g |
| Natrij | 23 mg |
| Nukleotid | 2,4 mg |
| Taurin | 5,1 mg |
| Med Manuka (MGO) | 2 mg |
| Galaktooligosaharidi | 0,24 g |
| Kalcij | 95 mg |
| Klorid | 54 mg |
| Krom | 6,1 µg |
| Željezo | 1,1 mg |
| Fluorid | 0,006 mg |
| Jod | 13 µg |
| Kalij | 74 mg |
| Bakar | 0,05 mg |
| Magnezij | 6,8 mg |
| Mangan | 0,01 mg |
| Molibden | 6,1 µg |
| Niacin | 0,46 mg |
| Pantotenska kiselina | 0,56 mg |
| Fosfor | 55 mg |
| Selen | 3,1 µg |
| Cink | 0,65 mg |
| Biotin | 1,8 µg |
| Vitamin B2, Riboflavin | 0,14 mg |
| Vitamin B1, Tiamin | 0,06 mg |
| Vitamin A | 60 µg |
| Vitamin B12 | 0,09 µg |
| Vitamin B6 | 0,05 mg |
| Vitamin C | 8,8 mg |
| Vitamin D | 1,7 µg |
| Vitamin E | 1,1 mg |
| Vitamin K | 5,9 µg |
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Limenku držite čvrsto zatvorenu na hladnom i suhom mjestu; ne u hladnjaku. Iskoristite u roku od tri tjedna nakon otvaranja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Nutricia Cuijk B.V.
Schuttersweg 12, 5443 PR Haps, Nizozemska
info.nutricia-milupa.DE@danone.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Nizozemska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Aptamil; Naziv proizvoda: Prijelazna hrana za dojenčad od navršenih šest mjeseci Pronutra™ 2, 2 x 600 g, 1,2 kg; Pravna klasifikacija: Prijelazna hrana; Cijena: 26,90 €; Osnovna cijena: 1,2 kg (22,42 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine26,90 €1,2 kg (22,42 € za 1 kg)Cijena na 10.09.2025.: 26,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Aptamil; Naziv proizvoda: Pronutra™ 2 prijelazna hrana za dojenčad od navršenih šest mjeseci, 800 g; Pravna klasifikacija: Prijelazna hrana; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (21,19 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,8 kg (21,19 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 18,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Novalac; Naziv proizvoda: Prijelazna mliječna hrana za dojenčad 2, 6 - 12 mjeseci, 800 g; Pravna klasifikacija: Prijelazno mlijeko; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (23,69 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,95 €0,8 kg (23,69 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 18,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Bebimil; Naziv proizvoda: Prijelazna mliječna hrana za dojenčad 2 , od 6+ mj., 600 g; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 0,6 kg (19,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €0,6 kg (19,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 11,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Nestlé NAN; Naziv proizvoda: Nan Optipro 2 zamjensko mlijeko, 6 - 12 mj., 800 g; Pravna klasifikacija: Početna mliječna hrana za dojenčad; Cijena: 20,45 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (25,56 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu20,45 €0,8 kg (25,56 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 19,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Aptamil; Naziv proizvoda: Cesar Biotik prijelazna hrana za dojenčad od navršenih 6 mjeseci, 800 g; Pravna klasifikacija: Prijelazna hrana; Cijena: 17,80 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (22,25 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine17,80 €0,8 kg (22,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 23,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Zamjensko mlijeko 2, 6+ mj., 500 g; Pravna klasifikacija: Prijelazno mlijeko; Cijena: 6,35 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (12,70 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,35 €0,5 kg (12,70 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 6,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Nestlé NAN; Naziv proizvoda: Nan Comfortis 2 zamjensko mlijeko, 6 - 12 mj., 800 g; Cijena: 20,25 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (25,31 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu20,25 €0,8 kg (25,31 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 19,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: Prijelazna mliječna hrana za dojenčad PUR 2, 6+ mj., 500 g; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (21,90 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €0,5 kg (21,90 € za 1 kg)Cijena na 10.06.2026.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Nestlé NAN; Naziv proizvoda: Supremepro 2, 6+ mj., 800 g; Pravna klasifikacija: Prijelazno mlijeko; Cijena: 27,95 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (34,94 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu27,95 €0,8 kg (34,94 € za 1 kg)Cijena na 08.05.2026.: 27,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Aptamil; Naziv proizvoda: Pronutra™ 2 prijelazna hrana za dojenčad od navršenih šest mjeseci, 800 g; Pravna klasifikacija: Prijelazna hrana; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (21,19 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,8 kg (21,19 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 18,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Frutek; Naziv proizvoda: Voćna kašica jabuka šljiva kruška pouch 6+ mj., 100 g; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (14,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,1 kg (14,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: Hippis EKO voćni pire – jabuka i banana s dječjim keksom, 4 + mj., 100 g; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (13,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,1 kg (13,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gerber Organic; Naziv proizvoda: EKO kašica – mrkva i slatki krumpir, 125 g; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,125 kg (12,40 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,125 kg (12,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Duda varalica za dječake ultra air, 6 – 18 mj. – plava i zelena, 2 kom.; Cijena: 8,50 €; Osnovna cijena: 2 kom. (4,25 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,50 €2 kom. (4,25 € za 1 kom.)Cijena na 10.10.2025.: 8,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Važne napomene
Dojenje je najbolji i najprirodniji način prehrane za Vašu bebu. Prije nego što započnete s dohranom konzultirajte se s Vašom primaljom ili pedijatrom.
Više proizvoda od Aptamil


