REVOLUTIONReloaded paleta sjenila za oči – Affection, 16,5 g
7,95 €
1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dugotrajna sjenila
- jednostavna za blendanje i nanošenje
- 15 nijansi sjenila intenzivne pigmentacije
- svilenkasta tekstura
Revolution Reloaded Affection paleta sjenila prepuna je izuzetno pigmentiranih nijansi. Sa čak 15 različitih sjenila u mat i sjajnim nijansama omogućuje nevjerojatne kombinacije boja koje se jednostavno stapaju na vašim kapcima. Postojana, dugotrajna i meka sjenila pobrinut će se za to da u svakoj prilici budete posebni i istaknete se svojim makeupom. Za dužu postojanost nanesite bazu za sjenilo, a za dodatni intenzitet boje koristite vlažni kist uz koji će sjajna sjenila zabljesnuti posebnim sjajem!
dm broj proizvoda: 2115547
EAN: 5057566138222
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- višebojno
- Učinak:
- dugotrajno, sjajno, matirajuće
- Prekrivna moć:
- jaka prekrivna moć
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- kompaktno
Sastojci
Sastojci
SHADE 1: MICA, NYLON-12, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, ETHYLHEXYL PALMITATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, POLYBUTENE, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDE (CI 77491). SHADE 2: MICA, TALC, NYLON-12, DIMETHICONE, SILICA, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, IRON OXIDE (CI 77491). SHADES 3,5: MICA, NYLON-12, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, ETHYLHEXYL PALMITATE, POLYBUTENE, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, [+/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDE (CI 77491)]. SHADE 4: MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, NYLON-12, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, ETHYLHEXYL PALMITATE, POLYBUTENE, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, METHYLPARABEN, TIN OXIDE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDE (CI 77491). SHADES 6,9, 11,12,13,14: MICA, TALC, MAGNESIUM STEARATE, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, ETHYLHEXYL PALMITATE, POLYETHYLENE, POLYBUTENE, DIMETHICONE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, [+/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, 77492, 77499)]. SHADES 7,15: MICA, TALC, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, MAGNESIUM STEARATE, POLYBUTENE, POLYETHYLENE, DIMETHICONE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, [+/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDE (CI 77491), CARMINE (CI 75470), RED 40 (CI 16035)]. SHADE 8: MICA, TALC, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, ETHYLHEXYL PALMITATE, MAGNESIUM STEARATE, POLYBUTENE, POLYETHYLENE, DIMETHICONE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDE (CI 77491). SHADE 10: MICA, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, MAGNESIUM STEARATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, DIMETHICONE, POLYBUTENE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDE (CI 77499), BLACK 2 (CI 77266), RED 40 (CI 16035)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Revolution Beauty Ltd.
Revolution Beauty Ltd,
Alexandra House, Dublin 4, D04 C7H2
Irska
help@revolutionbeauty.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Paleta sjenila za oči Matcha, Please!, 6 g; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,006 kg (991,67 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,006 kg (991,67 € za 1 kg)Cijena na 16.06.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Set kistova za šminkanje Smokey Blender, 3 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 05.09.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Highlighter Aura Glam Bouncy – 010 Moonlit Sand, 6,4 g; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: False Lash Effect maskara – Deep Raven Black, 13,1 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Instant Anti-Age Eraser tekući korektor – 08 Buff, 6,8 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match tekući puder – 5.D/5.W Golden Sand, 30 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Kist za šminkanje kabuki buffer – 01 Kabuki it real, 1 kom.; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 17.02.2026.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Matte Ink tekući ruž za usne – 25 Heroine, 5 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: BOURJOIS PARIS; Naziv proizvoda: Tekući puder Healthy Mix Anti-Fatigue – 52W Vanilla, 30 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 18,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SABRINA CARPENTER; Naziv proizvoda: Sweet Tooth Caramel Dream mirisna vodica, 236 ml; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 0,236 l (48,73 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €0,236 l (48,73 € za 1 l)Cijena na 11.07.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SABRINA CARPENTER; Naziv proizvoda: Sweet Tooth Caramel Dream edp, 30 ml; Cijena: 22,90 €; Osnovna cijena: 0,03 l (763,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina22,90 €0,03 l (763,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 28,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od REVOLUTION



