head&shouldersDeep Hydration šampon Coconut Oil, 400 ml
3,95 €
0,4 l (9,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon protiv peruti s kokosovim uljem
- uklanja do 100% peruti
- dubinski čisti i hidratizira sve tipove kose
- protiv svrbeža, masnog i suhog vlasišta
- zaustavlja perut i prije nego što se pojavi
Za uklanjanje do 100% peruti i sprečavanje njezinog pojavljivanja, u kombinaciji s dubinskom hidratacijom kose i vlasišta, odaberite šampon head&shoulders Deep Hydration s kokosovim uljem. Njegova napredna formula Derma&Pure učinkovito se bori protiv masnog i suhog vlasišta koje svrbi pa tako zaustavlja perut i prije nego što se pojavi. Formula je dermatološki testirana i pH uravnotežena. Prikladna je za svakodnevnu upotrebu, i sve tipove kose. Za najbolje rezultate koristite u kombinaciji s balzamom head&shoulders Deep Hydration.
dm broj proizvoda: 2115035
EAN: 8001841406688
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- šampon
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Djelovanje:
- protiv prhuti
- Tip kose:
- perut
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM XYLENESULFONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CITRATE, PARFUM, DIMETHICONOL, PIROCTONE OLAMINE, DIMETHICONE, CITRIC ACID, SODIUM SALICYLATE, SODIUM BENZOATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TEA-DODECYLBENZENESULFONATE, HEXYL CINNAMAL, TETRASODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, TRIDECETH-10, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, COCOS NUCIFERA OIL, TRIETHYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Procter & Gamble d.o.o.
Sulzbacher Str. 40-50, 65824 Schwalbach am Taunus, Njemačka
pgsds.im@pg.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Rumunjska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: GARNIER FRUCTIS; Naziv proizvoda: Šampon za masno vlasište i suhe vrhove - Coconut Water, 400 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,4 l (10,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €0,4 l (10,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: PANTENE PRO-V; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Active Nutri-Plex Hydration Recharge, 400 ml; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 0,4 l (10,88 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €0,4 l (10,88 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 4,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Dove; Naziv proizvoda: advanced care dezodorans u spreju Coconut & Jasmine Flower, 150 ml; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 0,15 l (25,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €0,15 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: BIC; Naziv proizvoda: Miss Soleil jednokratne britvice colour collection, 4 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (1,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €4 kom. (1,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Derma Control Clinical – Ultra Comfort, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 04.06.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje posuđa Lemon, 900 ml; Cijena: 2,30 €; Osnovna cijena: 0,9 l (2,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Kapsule za pranje bijelog rublja 3u1, 22 kom.; Cijena: 5,75 €; Osnovna cijena: 22 kom. (0,26 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,75 €22 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – organsko bademovo mlijeko, 5 x 56 kom., 280 kom.; Cijena: 6,85 €; Osnovna cijena: 280 kom. (2,45 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine6,85 €280 kom. (2,45 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS ELSEVE; Naziv proizvoda: Color Vive Color šampon za obojenu kosu, 400 ml; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (11,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €0,4 l (11,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Rexona; Naziv proizvoda: Advanced Protection dezodorans u spreju Bright Bouquet, 150 ml; Cijena: 3,40 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,40 €0,15 l (22,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Rexona; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Cooling Frozen Acai & Jasmine, 150 ml; Cijena: 4,60 €; Osnovna cijena: 0,15 l (30,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,60 €0,15 l (30,67 € za 1 l)Cijena na 06.05.2026.: 4,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od head&shoulders



