GilletteLosion poslije brijanja – Sea Mist, 100 ml
5,10 €
0,1 l (51,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,80 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- losion koji umiruje i osvježava kožu nakon brijanja
- s vitaminom e
- revitalizira, štiti i hidratizira
- dugotrajan osjećaj svježine i čistoće
- izuzetno osvježavajući miris nadahnut arktičkim ledom
Završni korak svakog brijanja trebao bi biti losion koji će umiriti i osvježiti kožu. Želite li tome pridodati i cjelodnevnu zaštitu kože, odaberite Gillette Series Arctic Ice. On sadrži vitamin E za regeneraciju, zaštitu i hidratizaciju, kao i posebnu formulu koja na vašoj koži stvara nevidljiv sloj cjelodnevne zaštite. Dodajte tome i dugotrajan iznimno osvježavajući miris. Sve što trebate za odličan početak dana je tu, zar ne?!
dm broj proizvoda: 2075685
EAN: 7702018620265
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENATURED, AQUA, PARFUM, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ALLANTOIN, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na lice i vrat nakon brijanja ili po potrebi. Donosi najbolje rezultate kada se koristi s brijačima Gillette 2, Gillette Blue, Gillette Mach 3 ili Gillette Fusion.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Procter & Gamble GmbH
Sulzbacher Str. 40-50, 65824 Schwalbach am Taunus, Njemačka
www.pg.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Italija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Sensitive Instant Relief balzam poslije brijanja, 100 ml; Cijena: 7,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (76,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,65 €0,1 l (76,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
Kraj popisa
Više proizvoda od Gillette



