AFRODITASun Care marmelada za ubrzano tamnjenje, 200 ml
11,95 €
0,2 l (59,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 14,55 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- marmelada za ubrzano tamnjenje
- za sjajnu i njegovanu kožu
- bez UV zaštite
- sprječava isušivanje kože
Afrodita SUN CARE Marmelada u obliku uljno-kremaste teksture pridonosi bržem i intenzivnijem postizanju privlačno preplanulog tena i daruje mu prekrasan sjaj. Afrodita SUN CARE Marmelada sadrži ulja mrkve, masline i oraha te ostale sastojke: kakao i karité maslac te pčelinji vosak. Afrodita Marmelada pridonosi prekrasnoj preplanuloj puti, a mnogi je upotrebljavaju i kao njegu nakon sunčanja jer bogato njeguje kožu i pomaže u sprječavanju njezina isušivanja. Marmelada je bez UV zaštite i nije za konzumaciju.
dm broj proizvoda: 1840172
EAN: 3831070652601
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- ne
Sastojci
Sastojci
Sastojci: Petrolatum, Theobroma Cacao Seed Butter, Cera Alba, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea Fruit Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Juglans Regia, Propylparaben, Helianthus Annuus Seed Oil, Beta-Carotene, Daucus Carota Sativa Root Extract, Glycine Soja Oil, Tocopherol, Parfum, Propylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, CI 12010
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
15-25 C
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Kozmetika Afrodita d.o.o.
Kidričeva 54, Rogaška Slatina, Slovenija
info@kozmetika-afrodita.si
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Slovenija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Express marmelada za ubrzano tamnjenje, 200 ml; Cijena: 13,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (69,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,80 €0,2 l (69,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Mango marmelada za ubrzano tamnjenje, 200 ml; Cijena: 13,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (67,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,50 €0,2 l (67,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care marmelada suho ulje za ubrzano tamnjenje, SPF 6, 150 ml; Cijena: 12,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (82,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,30 €0,15 l (82,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 13,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Strawberry gel marmelada za ubrzano tamnjenje, 200 ml; Cijena: 13,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (67,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,50 €0,2 l (67,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Tropical marmelada za sunčanje, SPF 10, 200 ml; Cijena: 13,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (69,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,80 €0,2 l (69,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Marmelada za ubrzano tamnjenje Super Cacao, 125 ml; Cijena: 8,50 €; Osnovna cijena: 0,125 l (68,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,50 €0,125 l (68,00 € za 1 l)Cijena na 03.04.2026.: 9,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Carroten; Naziv proizvoda: Marmelada za ubrzano tamnjenje Gold Shimmer, 150 ml; Cijena: 13,15 €; Osnovna cijena: 0,15 l (87,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,15 €0,15 l (87,67 € za 1 l)Cijena na 17.03.2026.: 15,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care krema za sunčanje Kids, SPF 30, 100 ml; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 0,1 ml (115,00 € za 1 ml); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €0,1 ml (115,00 € za 1 ml)Cijena na 02.05.2025.: 10,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA SUN; Naziv proizvoda: kids protect & care sprej za sunčanje za djecu u boji, 5in1, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 14,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (72,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,50 €0,2 l (72,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 14,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: dailies fresh dnevni ulošci – regular, 32 kom.; Cijena: 2,05 €; Osnovna cijena: 32 kom. (0,06 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,05 €32 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: After Sun šampon i regenerator za kosu poslije sunčanja 2u1, 250 ml; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €0,25 l (6,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Dječja bočica za učiti piti, od 6. mjeseca, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Tropical marmelada za sunčanje, SPF 10, 200 ml; Cijena: 13,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (69,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,80 €0,2 l (69,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA SUN; Naziv proizvoda: Protect & moisture losion za sunčanje, SPF 30, 400 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 0,4 l (49,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €0,4 l (49,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: WILKINSON SWORD; Naziv proizvoda: Extra 3 jednokratni brijač za žene, 3 kom.; Cijena: 2,40 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,80 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,40 €3 kom. (0,80 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




