DenkmitPro Climate tekući deterdžent za pranje bijelog rublja, koncentrat, 33 pranja, 1 l
4,45 €
1 l (4,45 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za blistavo čisto, bijelo rublje
- štiti bijele tkanine od sivljenja
- učinkovit već od 20 °C
- snažna moć uklanjanja mrlja
Inovativna formulacija Denkmit nature Pro Climate koncentrata deterdženta, učinkovita je u borbi protiv mrlja. Čini bijelo rublje savršeno čistim čak i na niskim temperaturama. Koncentrat deterdženta pomaže da odjeća dulje izgledala kao nova te štiti od sivila kako bi se održala bjelina. Pružite rublju blistavu bjelinu uz Denkmit nature Pro Climate.
*Bilježimo različite utjecaje naših Pro Climate proizvoda na okoliš (klimatske promjene (CO₂), eutrofikacija (prekomjerno obogaćivanje vode hranjivim tvarima), zakiseljavanje, ljetni smog i smanjenje ozonskog omotača) te ih, u skladu sa standardom CE Delft, preračunavamo u troškove za okoliš. Ta sredstva ulažemo u projekte obnove prirode u Njemačkoj kako bismo potaknuli biološku raznolikost. Navedeni utjecaji na okoliš izračunavaju se analizom životnog ciklusa u skladu s normama ISO 14040/44 – od dobivanja sirovina do zbrinjavanja otpada, bez faze korištenja proizvoda. Ekološki trošak ovog proizvoda iznosi 0.295 EUR.
dm broj proizvoda: 1691881
EAN: 4066447791204
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Osobe s oštećenom ili osjetljivom kožom moraju se strogo držati upute za doziranje i izbjegavati dulji dodir ruku s otopinom sredstva za pranje.
Sastojci
Sastojci
15 – 30 % NEIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, 5 – 15 % ANIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, < 5 % SAPUNA. SADRŽI: KONZERVANSE (FENOKSIETANOL), MIRISE, ENZIME (SUPTILIZIN, AMILAZA, CELULAZA, MANANAZA)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Uliti u pretinac za deterdžent ili staviti u posudici za doziranje direktno u bubanj s rubljem te odmah uključiti perilicu. Obratiti pozornost na upute o pranju i održavanju na etiketi odjeće. Nije namijenjeno za pranje vune i svile. Pranje u perilici rublja (za 4,5 kg suhog rublja):
tvrdoća vode: malo zaprljano/ zaprljano/ jako zaprljano:
meka voda: 20 ml/ 25 ml/ 30 ml
tvrda voda: 25 ml/ 30 ml/ 40 ml
jako tvrda voda: 30 ml/ 45 ml/ 60 ml
MINI pranje (polovica punjenja): -10 ml
MAKSI pranje (6-8 kg): +10 ml. Nakon svakog pranja ruke isprati u čistoj vodi.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Oprez
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Čuvati izvan dohvata djece.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.
Nositi zaštitne rukavice / zaštitnu odjeću / zaštitu za oči / zaštitu za lice.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate tekući deterdžent za pranje šarenog rublja, koncentrat, 33 pranja, 1 l; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 1 l (4,45 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €1 l (4,45 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 500 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,5 l (2,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – lavanda, 500 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,30 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate ultra deterdžent za ručno pranje posuđa, 500 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,30 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za bijelo rublje, 20 pranja, 1,1 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,1 l (3,59 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,1 l (3,59 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje bijelog rublja, 20 pranja, 1,35 kg; Cijena: 4,80 €; Osnovna cijena: 1,35 kg (3,56 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,80 €1,35 kg (3,56 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje rublja, 50 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (19,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 kg (19,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: White Sensation tekući deterdžent za osjetljivo bijelo rublje, 40 pranja, 1 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1 l (2,85 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1 l (2,85 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje, 20 pranja, 1,1 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,1 l (3,59 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,1 l (3,59 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Praškasti deterdžent za pranje bijelog rublja Classic, 80 pranja, 5,2 kg; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 5,2 kg (2,30 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €5,2 kg (2,30 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate tekući deterdžent za pranje šarenog rublja, koncentrat, 33 pranja, 1 l; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 1 l (4,45 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €1 l (4,45 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za strojno pranje posuđa All in One, 30 kom.; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €30 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 11.02.2026.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 500 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,5 l (2,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sensitive sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja, 1,5 l; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Black Sensation tekući deterdžent za crno i tamno rublje, 40 pranja, 1 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1 l (2,85 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1 l (2,85 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – lavanda, 500 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,30 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Reciklirane papirnate maramice, 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za pranje rublja Fresh Sensation, 35 pranja, 1,5 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1,5 l (1,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Denkmit



