DenkmitPro Climate tekući deterdžent za pranje šarenog rublja, koncentrat, 33 pranja, 1 l
4,45 €
1 l (4,45 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za obojeno rublje
- učinkovit već pri niskim temperaturama pranja od 20 °C
- štiti boje
- s posebnom formulom za uklanjanje mrlja
- Pro Climate, ekološki procijenjeno – obnovljeno prirodnim putem*
Denkmit Pro Climate koncentrat tekućeg deterdženta namijenjen je za pranje šarenog rublja. Njegova inovativna formula učinkovita je već pri temperaturama pranja od 20 °C. čime štedite energiju. Vaše obojeno rublje biti će higijenski čisto i zadržat će svoj intenzitet boje. Denkmit Pro Climate tekući deterdžent za pranje rublja ne sadrži bojila i dostatan je za 33 pranja.
*Bilježimo različite utjecaje naših Pro Climate proizvoda na okoliš (klimatske promjene (CO₂), eutrofikacija (prekomjerno obogaćivanje vode hranjivim tvarima), zakiseljavanje, ljetni smog i smanjenje ozonskog omotača) te ih, u skladu sa standardom CE Delft, preračunavamo u troškove za okoliš. Ta sredstva ulažemo u projekte obnove prirode u Njemačkoj kako bismo potaknuli biološku raznolikost. Navedeni utjecaji na okoliš izračunavaju se analizom životnog ciklusa u skladu s normama ISO 14040/44 – od dobivanja sirovina do zbrinjavanja otpada, bez faze korištenja proizvoda. Ekološki trošak ovog proizvoda iznosi 0.298 EUR.
dm broj proizvoda: 1691880
EAN: 4066447791181
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
15 – 30 % NEIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI. 5 – 15 % ANIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, <5 % SAPUN. SADRŽI: KONZERVANSE (FENOKSIETANOL), MIRISE, ENZIME (SUPTILIZIN, AMILAZA, CELULAZA, MANANAZA)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Uliti u pretinac za deterdžent ili staviti u posudici za doziranje direktno u bubanj s rubljem te odmah uključiti perilicu. Za program bez pretpranja. Obratiti pozornost na upute o pranju i održavanju na etiketi odjeće. Nije namijenjeno za pranje vune i svile. Pranje u perilici rublja (za 4,5 kg suhog rublja):
tvrdoća vode: malo zaprljano/zaprljano/jako zaprljano:
meka voda: 20 ml/ 25 ml/ 30 ml
tvrda voda: 25 ml/ 30 ml/ 40 ml
jako tvrda voda: 30 ml/ 45 ml/ 60 ml
MINI pranje (polovica punjenja): -10 ml
MAKSI pranje (6-8 kg): +10 ml.
Kontaktirati lokalnog distributera za podatke o tvrdoći vode. Nakon svakog pranja ruke isprati u čistoj vodi. Osobe s oštećenom ili osjetljivom kožom moraju se strogo držati upute za doziranje i izbjegavati dulji dodir ruku s otopinom sredstva za pranje.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Oprez
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Čuvati izvan dohvata djece.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.
Nositi zaštitne rukavice / zaštitnu odjeću / zaštitu za oči / zaštitu za lice.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 500 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,5 l (2,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – lavanda, 500 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,30 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje, 20 pranja, 1,1 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,1 l (3,59 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,1 l (3,59 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje šarenog rublja, 20 pranja, 1,35 kg; Cijena: 4,80 €; Osnovna cijena: 1,35 kg (3,56 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za šareno rublje, 20 pranja, 1,35 kg; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 1,35 kg (3,22 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €1,35 kg (3,22 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje – Touch of Brazil, 30 pranja, 1,5 l; Cijena: 4,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (3,10 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,65 €1,5 l (3,10 € za 1 l)Cijena na 12.05.2026.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Praškasti deterdžent za pranje šarenog rublja Classic, 80 pranja, 5,2 kg; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 5,2 kg (2,30 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina11,95 €5,2 kg (2,30 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Color & Care losion za pranje finog i osjetljivog rublja, 30 pranja, 1,5 l; Cijena: 2,80 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,87 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,80 €1,5 l (1,87 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Perwoll; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje – Color, 80 pranja, 4 l; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 4 l (2,74 € za 1 l); Novo Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €4 l (2,74 € za 1 l)Cijena na 19.08.2026.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje šarenog rublja – Touch of Brazil, 30 pranja, 1,95 kg; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1,95 kg (2,54 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1,95 kg (2,54 € za 1 kg)Cijena na 26.03.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za strojno pranje posuđa All in One, 30 kom.; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €30 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 11.02.2026.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sensitive sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja, 1,5 l; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 500 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,5 l (2,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Black Sensation tekući deterdžent za crno i tamno rublje, 40 pranja, 1 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1 l (2,85 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1 l (2,85 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnate maramice u kutiji Recycling Comfort, 3-slojne, više vrsta, 160 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €160 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Reciklirane papirnate maramice, 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – lavanda, 500 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,30 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje – Soft Embrance, 40 pranja, 1 l; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 l (1,45 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 l (1,45 € za 1 l)Cijena na 21.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Denkmit



