SportnessProteinska pločica s okusom kikirikija i karamele, 40 g
0,95 €
0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- proteinska pločica s okusom kikirikija i karamele
- visok udio bjelančevina: 34%
- smanjen udio šećera
- prelivena mliječnom čokoladom i posuta kikirikijem
Sportness proteinska pločica s okusom kikirikija i karamele ukusan je međuobrok s visokim udjelom bjelančevina. Ova pločica sa smanjenim udjelom šećera oduševljava kombinacijom slasne karamele i hrskavog kikirikija. Fina mliječna čokolada kojom je prelivena zaokružuje doživljaj okusa. Sportness proteinska pločica idealan je izbor nakon sportskih aktivnosti ili kao poslastica u bilo koje doba dana, a ne sadrži dodani šećer.
dm broj proizvoda: 1569860
EAN: 4066447083972
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez konzervansa
Sastojci
Sastojci
23 % mliječne čokolade s maltitolom (sladilo: maltitol; kakaov maslac, punomasno mlijeko u prahu, kakaova masa, emulgator: sojin lecitin; arome); mliječne bjelančevine, hidrolizat kolagena, punilo: polidekstroza; kikiriki 10 %, tvar za zadržavanje vlage: glicerin; sojine bjelančevine, sojino ulje; sladila: ksilitol, sukraloza; arome, sol, suncokretovo ulje, emulgator: sojin lecitin
Udio kakaa: najmanje 30 % u mliječnoj čokoladi.
Može sadržavati jaja, gluten, orašaste plodove i sezam u tragovima.
Obratite pozornost na napomene o alergenima.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Alergeni
Alergeni
Može sadržavati tragove: Alfa izometil ionon
Može sadržavati tragove: Japanski konjski kesten (Aesculus turbinata) i njegovi proizvodi
Može sadržavati tragove: Kestenje i prerađevine od kestena (jestivo kestenje)
Može sadržavati tragove: Orada i prerađevine od orade
Sadrži: HC Blue No 12
Sadrži: Iverak i prerađevine od iverka
Sadrži: Raž i prerađevine od raži
Sadrži: kakao i derivati kakaa
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1.554 kJ / 373 kcal |
| Masti ukupno | 17 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 6,8 g |
| Ugljikohidrati | 26 g |
| od toga šećer | 3 g |
| od toga polioli | 21 g |
| Dijetetska vlakna | 10 g |
| Bjelančevine | 34 g |
| Sol | 1,1 g |
Aditivi
Aditivi
Sadrži: Zaslađivači
Sadrži: Emulgator
Sadrži: Punjenje
Sadrži: Ovlaživač
Sa zaslađivačima
Prekomjerno uzimanje može imati laksativan učinak
Aroma/arome
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm -Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Pločica s 33 % bjelančevina – kikiriki i karamela, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica lješnjak karamela, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 40 g (0,02 € za 1 g); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €40 g (0,02 € za 1 g)Cijena na 19.12.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s 30 % bjelančevina – okus kokica i slane karamele, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 40 g (0,02 € za 1 g); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €40 g (0,02 € za 1 g)Cijena na 19.12.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom karamele, 45 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,045 kg (21,11 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,045 kg (21,11 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Protein pločica s 34 % bjelančevina – pistacija i karamela, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Snack Protein Wafer – kikiriki-karamela, 39 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,039 kg (44,87 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,039 kg (44,87 € za 1 kg)Cijena na 29.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica Crisp Snicks - kikiriki maslac-karamela, 50 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (38,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,05 kg (38,00 € za 1 kg)Cijena na 29.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom maline, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska čokoladica – mliječna krema s pahuljicama, 40 g; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (41,25 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,04 kg (41,25 € za 1 kg)Cijena na 20.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom brownieja, 45 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,045 kg (21,11 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,045 kg (21,11 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Pločica s 33 % bjelančevina – kikiriki i karamela, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom pahuljica s jogurtom i čokoladom, 40 g; Cijena: 1,10 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (27,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,10 €0,04 kg (27,50 € za 1 kg)Cijena na 30.03.2026.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom maline, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica lješnjak karamela, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 40 g (0,02 € za 1 g); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €40 g (0,02 € za 1 g)Cijena na 19.12.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom brownieja, 45 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,045 kg (21,11 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,045 kg (21,11 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Protein pločica s 34 % bjelančevina – pistacija i karamela, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom stracciatelle, 45 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,045 kg (21,11 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,045 kg (21,11 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom kokosa i badema s bijelom čokoladom, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 17.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinska pločica s okusom karamele, 45 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,045 kg (21,11 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,045 kg (21,11 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Natural Protein veganska pločica – slana čokolada i orašasti plodovi, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Sportness



