Balea medUmirujući hidratantni losion za tijelo sa solju iz Mrtvog mora, 300 ml
2,50 €
0,3 l (8,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- umirujuća formula za suhu kožu
- sa soli iz Mrtvog mora i ureom
- za dugotrajnu hidrataciju
- bez parfema, parabena i bojila
Balea MED Ultra Sensitive losion za tijelo s Mrtvog mora nudi umirujuću njegu za suhu kožu zahvaljujući soli iz Mrtvog mora i ureji. Nježna formula s glicerinom biljnog podrijetla podržava dugotrajnu hidrataciju i pridonosi očuvanju prirodne ravnoteže mikroflore kože. Koža je nakon upotrebe elastična i ugodno meka. Ovaj losion za tijelo prikladan je za svakodnevnu njegu i pruža udobnost čak i osjetljivoj koži.
dm broj proizvoda: 1569019
EAN: 4066447968903
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- losion za tijelo
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez parabena, bez mirisa, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
INGREDIENTS, SASTOJCI, съставки: AQUA, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, METHYLPROPANEDIOL, MYRISTYL MYRISTATE, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISONONYL ISONONANOATE, DIETHYLHEXYL CARBONATE, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, MARIS SAL, UREA, NIACINAMIDE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CHONDRUS CRISPUS POWDER, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje sa solju iz Mrtvog mora, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive tonik za vlasište Mrtvo more, 100 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (26,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,1 l (26,50 € za 1 l)Cijena na 22.01.2026.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice, za osjetljivu kožu Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Losion za tijelo Ultra Sensitiv, 250 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (9,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,25 l (9,80 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Kremasto-uljni losion za tijelo, 400 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,4 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,51 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za tijelo s ureom 15 %, 250 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (9,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,25 l (9,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,38 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Losion za pranje osjetljive kože pH 5,5, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,3 l (3,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Intenzivna krema za lice Ultra Sensitive – urea i pantenol, 50 ml; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (87,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €0,05 l (87,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje sa solju iz Mrtvog mora, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za tijelo s ureom 15 %, 250 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (9,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,25 l (9,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,38 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: pH 5,5 kremasti uljni gel za tuširanje, 300 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,3 l (4,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Kremasto-uljni losion za tijelo, 400 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,4 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,51 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice, za osjetljivu kožu Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Losion za pranje bez sapuna - za osjetljivu kožu, 500 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,5 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon za kosu 2u1 – 5 % urea, 300 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea med



