Rexonamaximum protection deo stick stress control, 45 ml
7,70 €
0,045 l (171,11 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- antiperspirant u stick-u
- 96 sati zaštite od znojenja
- 3 puta više zaštite
- dugotrajna svježina
- dermatološki ispitano
Rexona maximum protection kremasti antiperspirant u stick-u stress control pruža do 96 sati zaštite od znojenja. Tri puta veća zaštita u odnosu na uobičajene Rexona antiperspirante. Nježan miris daje osjećaj dugotrajne svježine i donosi pouzdanu zaštitu od neugodnih mirisa. Dermatološki ispitano. Rexona - neće vas iznevjeriti.
dm broj proizvoda: 1428964
EAN: 8712561521840
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Učinak:
- dugotrajno
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- stick
Sastojci
Sastojci
CYCLOPENTASILOXANE, ALUMINUM ZIRCONIUM TETRACHLOROHYDREX GLY, DIMETHICONE, CERA MICROCRISTALLINA, PARAFFIN, PARFUM, SILICA, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, MALTODEXTRIN, BHT, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROLYSED CORN STARCH OCTENYLSUCCINATE, HYDRATED SILICA, GELATIN CROSSPOLYMER, AQUA, SODIUM BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL CINNAMATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRONELLOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Unilever UK
Coal Road, Seacroft, Leeds, LS142AR, Velika Britanija
ukicare@unilever.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Filipini
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Rexona; Naziv proizvoda: Advanced Protection deo stick Invisible Black & White, 50 ml; Cijena: 3,40 €; Osnovna cijena: 0,05 l (68,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,40 €0,05 l (68,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Rexona men; Naziv proizvoda: Deo stick Men Active Protection Invisible Antibacterial, 50 ml; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 0,05 l (84,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €0,05 l (84,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Rexona; Naziv proizvoda: Advanced Protection dezodorans u spreju Cotton Dry, 150 ml; Cijena: 3,40 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,40 €0,15 l (22,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Rexona; Naziv proizvoda: Advanced Protection dezodorans u spreju Invisible Pure, 150 ml; Cijena: 3,40 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,40 €0,15 l (22,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Rexona men; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Advanced Protection Sport Cool, 150 ml; Cijena: 4,60 €; Osnovna cijena: 0,15 l (30,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,60 €0,15 l (30,67 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Rexona; Naziv proizvoda: Advanced Protection dezodorans u spreju Aloe vera Scent, 150 ml; Cijena: 3,40 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,40 €0,15 l (22,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, više vrsta, 300 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 300 kom. (0,32 € za 100 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €300 kom. (0,32 € za 100 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužva za piling i masažu, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za odstranjivanje vodootporne šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s 3 oštrice, 8 kom.; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,33 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €8 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Supersoft maksi blazinice, 50 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,90 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €50 kom. (1,90 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Interdentalne četkice ISO 0 – vrlo tanke, 32 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 32 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €32 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Rexona



