No Planet BTrvrdi šampon za kosu – ulje koštica marelice i ekstrakt oraha, 75 g
3,97 €
0,075 kg (52,93 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za suhu kosu
- bez otežavanja
- sadrži upcycling sastojke
No Planet B tvrdi sapun za kosu s ekstraktom oraha i uljem koštica marelice obnavlja ,kosu. Formula ovog sapuna nježno čisti i njeguje kosu. No Planet B Tvrdi sapun za kosu može savršen je izbor za sjajnu kosu.
dm broj proizvoda: 1412420
EAN: 4067796079425
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
SODIUM COCO-SULFATE, ORYZA SATIVA POWDER, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PARFUM, COCOS NUCIFERA OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, PYRUS MALUS FIBER, BETAINE, LIMONENE, HYDROLIZED WALNUT EXTRACT, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Trocken lagern.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Italija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: No Planet B; Naziv proizvoda: Tvrdi šampon za kosu HydraShine – ulje kave i listovi masline, 75 g; Cijena: 3,97 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (52,93 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,97 €0,075 kg (52,93 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tvrdi šampon - ulje eko ružmarina i morska sol, 60 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (65,83 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,06 kg (65,83 € za 1 kg)Cijena na 04.04.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Precious Argan; Naziv proizvoda: Repair šampon za kosu s arganovim uljem, 500 ml; Cijena: 5,60 €; Osnovna cijena: 0,5 l (11,20 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,60 €0,5 l (11,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Nutri-Care, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 20.11.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANGHAARMÄDCHEN; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Lovley Long, 100 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (19,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,1 l (19,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: No Planet B; Naziv proizvoda: Tvrdi šampon za kosu HydraShine – ulje kave i listovi masline, 75 g; Cijena: 3,97 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (52,93 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,97 €0,075 kg (52,93 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Posudica za sapun, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,55 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €1 kom. (2,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tvrdi šampon - ulje eko ružmarina i morska sol, 60 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (65,83 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,06 kg (65,83 € za 1 kg)Cijena na 04.04.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sapun za čišćenje lica - mango i marelica, 75 g; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (38,67 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,075 kg (38,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tekući puder Pro Age 3in1, 30 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (148,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,03 l (148,33 € za 1 l)Cijena na 19.09.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tekući puder Sensitive 3in1, 30 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €1 kom. (4,45 € za 1 kom.)Cijena na 12.09.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Dvofazni odstranjivač šminke, 100 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (22,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,1 l (22,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (45,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,1 l (45,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od No Planet B



