BaleaTvrdi sindet – naranča i nar, 100 g
2,50 €
0,1 kg (25,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- voćna aroma naranče i nara
- formula bez sapuna
- obogaćena kokosovim uljem i shea maslacem
- dermatološki testirano
Balea tvrdi sindet pruža nježnu njegu za suhu kožu. Obogaćena kokosovim uljem i shea maslacem, može pomoći u hidrataciji i očuvanju prirodne vlažnosti kože. Njena voćna aroma naranče i nara doprinosi osvježavajućem mirisu tijekom tuširanja. Formula bez sapuna pomaže u zaštiti kože od isušivanja, dok nježno čisti. Balea tvrdi sindet je dermatološki testirana i pogodna za svakodnevnu upotrebu.
dm broj proizvoda: 1452574
EAN: 4066447965476
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- voćni
- Područje primjene:
- tijelo
- Tip kože:
- mješovita koža
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez alkohola
Upozorenja
Upozorenja
Čuvati izvan dohvata djece. Spriječiti dodir s očima i sluznicama. Nije za konzumaciju.
Sastojci
Sastojci
HYDROGENATED VEGETABLE OIL · SODIUM COCOYL ISETHIONATE · AQUA, POLYGLYCERYL-4 LAURATE · GLYCERIN · BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER · PARFUM · TRIETHYL CITRATE · COCOS NUCIFERA OIL · CITRUS AURANTIUM PEEL OIL · LIMONENE · SODIUM CHLORIDE · LINALOOL · GERANIOL · TERPINEOL · DIMETHYL PHENETHYL ACETATE · ALPHA-ISOMETHYL IONONE · PINENE · VACCINIUM MACROCARPON FRUIT EXTRACT · SODIUM BENZOATE · CITRIC ACID · CI 77491.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Rasporediti po mokroj koži pa dobro isprati. Nakon upotrebe ostaviti da se osuši.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i hladnom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla: EU, Austrija.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Blagi sindet za pranje lica, tijela i ruku, za osjetljivu kožu, 150 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (13,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 kg (13,00 € za 1 kg)Cijena na 12.05.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Posebno blagi sapun za osjetljivu kožu Sensitive, 100 g; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (6,00 € za 1 kg); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,60 €0,1 kg (6,00 € za 1 kg)Cijena na 03.12.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna krema za ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tekući sapun za ruke – kokos i breskva, refill, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ulje za tuširanje s voćnim mirisom, 250 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,25 l (7,80 € za 1 l)Cijena na 09.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kruti sapun za ruke - mlijeko i med, 150 g; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (4,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,15 kg (4,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tijelo - vanilija i kokos, 500 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,90 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,5 l (4,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tvrdi šampon - ulje eko ružmarina i morska sol, 60 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (65,83 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,06 kg (65,83 € za 1 kg)Cijena na 04.04.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: No Planet B; Naziv proizvoda: Tvrdi šampon za kosu HydraShine – ulje kave i listovi masline, 75 g; Cijena: 3,97 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (52,93 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,97 €0,075 kg (52,93 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Blagi sindet za pranje lica, tijela i ruku, za osjetljivu kožu, 150 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (13,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 kg (13,00 € za 1 kg)Cijena na 12.05.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kruti sapun za ruke - mlijeko i med, 150 g; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (4,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,15 kg (4,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Kremasti tvrdi sapun za osjetljivu kožu – shea maslac i bademovo mlijeko, 100 g; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (8,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,1 kg (8,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir reciklirani, 3-slojni, 8 x 220 listića, 8 kom.; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,34 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €8 kom. (0,34 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Pro Climate reciklirani toaletni papir, 3-slojni, 220 listića, 16 kom.; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,34 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €16 kom. (0,34 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Putna kutijica za četkice za zube, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,45 €1 kom. (0,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Posebno blagi sapun za osjetljivu kožu Sensitive, 100 g; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (6,00 € za 1 kg); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,60 €0,1 kg (6,00 € za 1 kg)Cijena na 03.12.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea