SUNDANCESprej za sunčanje, SPF 30, 50 ml
2,50 €
0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 30
- trenutačna i pouzdana UVA i UVB zaštita
- brzo se upija i ne masti kožu
- pruža 24-satnu hidrataciju
- bez UV filtera oktokrilena, oktinoksata i oksibenzona
SUNDANCE sprej za sunčanje sa zaštitnim faktorom 30 pruža pouzdanu zaštitu od sunca za bezbrižno uživanje u ljetnim danima. Njegova formula s UVA i UVB filtrima nudi trenutačnu zaštitu od opeklina od sunca. Lagana tekstura se brzo upija, ne ostavlja masni trag i pruža ugodan osjećaj na koži. Ovaj sprej za sunčanje također osigurava 24-satnu hidrataciju, čime pomaže u očuvanju prirodne vlažnosti kože. Vodootporna formula čini ga idealnim izborom za plažu ili bazen.
*Neovisni institut za ispitivanje potvrđuje: nakon 40 minuta boravka u vodi, ostaje najmanje 50 % deklariranog faktora zaštite od sunca.
dm broj proizvoda: 1344792
EAN: 4067796255928
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 30
- Područje primjene:
- lice, tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena, bez bojila, bez parafina / mineralnih ulja, bez nanočestica, sa zaštitnim faktorom
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavati intenzivno podnevno sunce. Bebe i malu djecu ne izlagati izravnom suncu, zaštititi ih visokim zaštitnim faktorom (veći od 25) te odjećom. Ni sredstva s visokim zaštitnim faktorom ne pružaju potpunu zaštitu od UV zračenja. Ni uz upotrebu sredstva za zaštitu od sunca ne boravite predugo na suncu. Svaka opeklina od sunca dugoročno ima štetan učinak na kožu, a pretjerano sunčanje je ozbiljan rizik za zdravlje pa ga treba izbjegavati. Ne prskati izravno na lice ili u oči. Ostaviti da se u potpunost upije, naročito prije boravka u vodi. Paziti da ne dođe u dodir s tkaninama i drugim površinama. Nastanak trajnih mrlja ili promjena mogući su i nakon potpunog upijanja sredstva.
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, DIBUTYL ADIPATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, TRIBUTYL CITRATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ORYZA SATIVA BRAN CERA, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, PROPANEDIOL, COPERNICIA CERIFERA CERA, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM HYDROXIDE, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, GALACTOARABINAN, CELLULOSE GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, POTASSIUM PHOSPHATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, ALPHA- ISOMETHYL IONONE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LIMONENE, CITRIC ACID, ANISE ALCOHOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe protresti. Obilno nanijeti na kožu prije sunčanja. Nanošenjem manje količine znatno se smanjuje zaštita. Za vrijeme izlaganja suncu višekratno nanositi, osobito u slučaju znojenja, nakon kupanja i brisanja kože.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (27,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €0,2 l (27,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,80 €0,2 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje, SPF 30, 50 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante1,75 €0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje, SPF 30, 100 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante2,90 €0,1 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Protection & tan, SPF 30; Cijena: 6,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (32,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,55 €0,2 l (32,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 30, 75 ml; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 0,075 l (47,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €0,075 l (47,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 30, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,2 l (34,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Losion za njegu kože nakon sunčanja, 100 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (15,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,1 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 30, 75 ml; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 0,075 l (47,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €0,075 l (47,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – badem i magnolija, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – med i mlijeko, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,05 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Njegujući gel za tuširanje – metvica i bergamot, 50 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,05 l (16,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Deluxe vlažni toaletni papir – kašmir, 10 kom.; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €10 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Vrećice za zamrzavanje sa zatvaračem – 1 l, 15 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 15 kom. (0,09 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €15 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE