Mane `n TailThe Original šampon za kosu, 355 ml
7,65 €
0,355 l (21,55 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za bujnu i snažnu kosu
- pruža kosi volumen, gustoću i sjaj
- formulirano s biljnim ekstraktima
- pogodno za sve tipove kose
Mane'n Tail šampon s kojim ćete postići bujnu i snažnu kosu poput konjske grive. Sadrži sastojke koji dubinski čiste kosu. Istovremeno je njeguju, pa je krajnji efekt ovog Mane'n Tail šampona super čista, meka i zaglađena kosa.
dm broj proizvoda: 2435616
EAN: 071409543214
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- šampon
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Djelovanje:
- hidratantno
- Tip kose:
- normalna/svaki tip
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavati dodir s očima. U slučaju dodira s očima, odmah temeljito isprati.
Sastojci
Sastojci
WATER/AQUA/EAU, SODIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, FRAGRANCE (PARFUM), HYDROLYZED COLLAGEN, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Straight Arrow Europe Ltd., Irska
Harmony Court, Harmony Row, Dublin 2,Irska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
SAD
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: schauma; Naziv proizvoda: Herbs šampon za kosu, 750 ml; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 0,75 l (7,33 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine5,50 €0,75 l (7,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: LANGHAARMÄDCHEN; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Lovley Long, 100 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (19,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,1 l (19,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: whiskas; Naziv proizvoda: Mokra hrana za mačiće Junior, 340 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,34 kg (8,53 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,34 kg (8,53 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER FRUCTIS; Naziv proizvoda: SOS Repair 10 u 1 krema za oštećenu kosu, 400 ml; Cijena: 6,15 €; Osnovna cijena: 0,4 l (15,38 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,15 €0,4 l (15,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sheba; Naziv proizvoda: Selection potpuna hrana za odrasle mačke – 4 vrste mesa u umaku, 4 x 85 g, 340 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,34 kg (8,68 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,34 kg (8,68 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Mane `n Tail



