encianKonjski balzam, 700 ml
6,95 €
0,7 l (9,93 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- umirujuća njega uslijed reume, umora, povreda i oteklina
- potiče cirkulaciju
- opušta mišiće
- osvježavajući učinak na kožu
- proizvedeno u Hrvatskoj
Encian Konjski balzam tradicionalni je biljni balzam koji pruža umirujuću njegu uslijed reume, umora, povreda i oteklina. Svojim blagotvornim djelovanjem potiče cirkulaciju i opušta mišiće i tetive, smanjuje noćne grčeve u listovima i povoljno djeluje na vene i kapilare. Koristan je i za masiranje bolnih mišića jer lagano hladi kožu i ima osvježavajući učinak na tijelo. Encian Konjski balzam proizveden je u Hrvatskoj.
dm broj proizvoda: 2342767
EAN: 3859891205554
Upozorenja
Upozorenja
Sadrži mentol i kamfor. Ne primjenjivati na oštećenu kožu, sluznice i kod djece mlađe od 7 godina starosti. U slučaju iritacije prekinuti uporabu.
Sastojci
Sastojci
AQUA, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, CARBOMER, CAMPHOR, MENTHOL, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, ALLANTOIN, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, C.I. 47005, C.I. 42051
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Blago umasirati prema potrebi, na kožu, leđa, nogu ili ruku. Može se koristiti više puta dnevno.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Encian d.o.o.
Gospodarska 16b, Donji Stupnik, 10250 Lučko, Hrvatska
encian@encian.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Sensitive Instant Relief balzam poslije brijanja, 100 ml; Cijena: 7,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (76,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,65 €0,1 l (76,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: freshness & protection higijenski ulošci s krilcima – ultra, 40 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,12 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine4,95 €40 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Vaseline; Naziv proizvoda: Original krema za suhu kožu Protecting Jelly, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: GreenLab; Naziv proizvoda: Magnezij klorid Heksahidrat, 300 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (14,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €0,3 kg (14,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: dailies fresh & protect dnevni ulošci – long, 50 kom.; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,07 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €50 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: whiskas; Naziv proizvoda: Pure Delight hrana za mačke, 340 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,34 kg (8,53 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,34 kg (8,53 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od encian
