AlpenbauerBomboni s đumbirom i ljekovitim travama, 90 g
2,25 €
0,09 kg (25,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- bomboni s đumbirom i ljekovitim travama
- veganski proizvod
- eko proizvod
Blaga začinjenost i nepogrešiv okus 20 izvrsnih biljaka - s Alpenbauer ukusnim bombonima od đumbira i ljekovitog bilja u organskoj verziji, okus i dobrobit se isprepliću. Đumbir je biljka poznata od 9. stoljeća koja sadrži mnoge vitalne tvari poput vitamina C, kalcija, magnezija i željeza. Njegovo je esencijalno ulje ugodno aromatično te ima blagotvoran učinak na tijelo i dušu. U kombinaciji s pravim biljem, Alpenbauer bomboni od đumbira i bilja obećavaju posebno iskustvo okusa.
dm broj proizvoda: 2425178
EAN: 4054451250060
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, eko
Informacije o održivosti proizvoda
Informacije o održivosti proizvoda
Ovaj proizvod posjeduje certifikat ili oznaku zaštite okoliša ili održivosti. S ovom informacijom o održivosti želimo olakšati svjesniju potrošnju (s obzirom na zaštitu okoliša).
Odabir certifikata/oznaka smo napravili zajedno s Njemačkim udruženjem za zaštitu prirode NABU.
Sastojci
Sastojci
glukozni sirup*, šećer*, limunska kiselina, prirodna aroma, prirodna aroma đumbira s ostalim prirodnim aromama, biljni ekstrakt* (0, 06%), mljeveni đumbir*(0,04%), listovi kupine*, korijen bibernela*, različak*, neven*, lišće sljeza*, cvijet bazge*, cvjetovi lipe*, listovi paprene metvice*, jaglaci*, zvjezdani anis*, listovi kadulje*, komorač*, trputac*, timijan*, stolisnik*, slatki korijen*, anis*, cvijet kamilice*, korijen bijelog sljeza*, perzijska čestoslavica*
*sirovine iz kontroliranog organskog uzgoja
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1.627 kJ / 383 kcal |
| Masti ukupno | 0 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 95 g |
| od toga šećer | 74 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i hladnom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Bavarian Sweets GmbH
Grünwalder Weg 13, 82008 Unterhaching, Njemačka
info@bavarian-sweets.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Alpenbauer; Naziv proizvoda: Bomboni s narančom, limetom i đumbirom, 90 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,09 kg (25,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,09 kg (25,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Biljni bomboni s ekstraktom 20 biljaka, 125 g; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,125 kg (10,40 € za 1 kg); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €(#)Za ovu stavku nećete dobiti dm active beauty bodove.0,125 kg (10,40 € za 1 kg)Cijena na 30.07.2026.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Alpenbauer; Naziv proizvoda: Bomboni s narančom, limetom i đumbirom, 90 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,09 kg (25,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,09 kg (25,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Vlažni toaletni papir s ekstraktom nevena, 60 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,03 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €60 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Apimel; Naziv proizvoda: Propolis sprej s kaduljom, 20 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 0,02 l (182,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €0,02 l (182,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Višenamjensko sredstvo za čišćenje - ružmarin i kadulja, 500 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (7,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,5 l (7,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
