mentosBomboni Clean Breath – Pepermint i Lemon Melissa, 63 g
3,00 €
0,063 kg (47,62 € za 1 kg)Cijena na 28.07.2026.: 3,00 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- u pakiranju se nalaze tri paketića bombona – 1x Peppermint i 2x Lemon Melissa
- za dugotrajan osjećaj svježine
- intenzivan i osvježavajući okus peperminta i blagih citrusnih nota lemon melisse
- praktično pakiranje za ponijeti
- bez šećera
Mentos bomboni Clean Breath pružaju dugotrajan osjećaj svježine i čistoće daha. Zahvaljujući svojoj formuli bez šećera, ovi bomboni idealan su izbor za osvježenje u bilo kojem trenutku dana. Intenzivna kombinacija osvježavajućeg peperminta i blagih citrusnih nota lemon melisse osigurava ugodan osjećaj u ustima. Praktično pakiranje omogućuje da Mentos bomboni Clean Breath uvijek budu pri ruci, bilo da ste na poslu, u automobilu ili na putovanju.
dm broj proizvoda: 3159327
EAN: 3858891166803
Sastojci
Sastojci
Točan naziv proizvoda:
MENTOS CLEAN BREATH 63g (PEPPERMINT + 2x LEMON MELLISSA)
sladila (sorbitol, aspartam, kalijev acesulfam, sukraloza, neotam), arome, sredstvo protiv zgrudnjavanja (magnezijeve soli masnih kiselina), cinkov laktat, bojilo (briljantno plavo FCF)
Sadrži izvor fenilalanina
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Filir d.o.o.
VIJEĆA EUROPE 36, 32000 VUKOVAR
filir@filir.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Turska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Mints bomboni – pepermint, 35 g; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,035 kg (41,43 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,035 kg (41,43 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Bomboni – limun i malina, 35 g; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,035 kg (41,43 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,035 kg (41,43 € za 1 kg)Cijena na 26.05.2026.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Pulmoll; Naziv proizvoda: Bomboni bez šećera – eukaliptus i mentol, 45 g; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,045 kg (48,89 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,045 kg (48,89 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Mints bomboni – pepermint, 35 g; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,035 kg (41,43 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,035 kg (41,43 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: DEIN BESTES; Naziv proizvoda: Senior suha hrana za mačke – piletina, 750 g; Pravna klasifikacija: potpuna hrana za životinje; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 kg (3,40 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 kg (3,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od mentos