DOOKYDooky slušalice protiv buke, 0 – 3 g., 1 kom.
26,90 €
1 kom. (26,90 € za 1 kom.)Cijena na 13.06.2026.: 26,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- zaštitne slušalice za bebe i malu djecu
- štiti od štetne buke i glasne glazbe
- izolacija buke od 25 dB
- s mekanom i udobnom podesivom trakom
- posebno dizajnirano za osjetljiv dječji sluh
Dooky zaštitne slušalice posebno su dizajnirane kako bi učinkovito zaštitile osjetljiv dječji sluh od preglasne buke. Idealne su za korištenje u različitim situacijama poput koncerata, sportskih događanja, putovanja ili proslava. S izolacijom od 25 dB, Dooky slušalice pomažu prigušiti buku, stvarajući mirnije i sigurnije okruženje za dijete, bez potpunog isključivanja zvukova. Mekana i udobna podesiva traka osigurava dobro pristajanje.
dm broj proizvoda: 3149760
EAN: 5038278013960
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
MEDIA-COMMERCE d.o.o. Xplorys BV
Dopplerstraat 12, 1704 SR Heerhugowaard, Nizozemska
info@dooky.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: DOOKY; Naziv proizvoda: Dooky 2u1 slušalice protiv buke, 0 – 12 g., 1 kom.; Cijena: 32,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (32,90 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine32,90 €1 kom. (32,90 € za 1 kom.)Cijena na 13.06.2026.: 32,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Duda varalica Soothie, 0 – 6 mj. – plava, 2 kom.; Cijena: 10,60 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,60 €2 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 10.10.2025.: 10,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: BIBS; Naziv proizvoda: Colour duda varalica Sky Blue/Baby Blue, 0 - 6 mj., 2 kom.; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,48 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €2 kom. (5,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: BIBS; Naziv proizvoda: Colour duda varalica Sky Blue/Baby Blue, 6 - 18 mj., 2 kom.; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,48 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €2 kom. (5,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Duda varalica za djevojčice Soothie, 0 – 6 mj. – roza, 2 kom.; Cijena: 10,60 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,60 €2 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 10.10.2025.: 10,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: OLI&CAROL; Naziv proizvoda: Wally the Watermelon grickalica za zube, 1 kom.; Cijena: 19,85 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,85 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,85 €1 kom. (19,85 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 19,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: jumbo pack pelene vel. 2 (4-8 kg) jumbo pack, 88 kom.; Cijena: 18,50 €; Osnovna cijena: 88 kom. (0,21 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,50 €88 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Laque Resistance tekući ruž za usne – 600 Le Nu Rose, 4 ml; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (15,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,90 €1 kom. (15,90 € za 1 kom.)Cijena na 14.05.2025.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Tekući puder i korektor 2u1 the Foundcealer – 030, 30 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (181,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €0,03 l (181,67 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 5,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: ambi pur; Naziv proizvoda: Air Mist osvježivač zraka u spreju Lenor Gold Orchid, 185 ml; Cijena: 5,70 €; Osnovna cijena: 0,185 l (30,81 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,70 €0,185 l (30,81 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Firming Q10 + vitamin C losion za učvršćivanje kože tijela, 400 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,4 l (20,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,25 €0,4 l (20,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Hobby Dog; Naziv proizvoda: Bonny žvakalica za pse, 25 kom.; Pravna klasifikacija: dodaci prehrani životinja; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,06 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €25 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DOOKY