OhropaxČepići za uši Silence, 6 kom.
6,40 €
6 kom. (1,07 € za 1 kom.)Cijena na 27.02.2026.: 6,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- silikonski čepići za uši
- štite od buke, vode i vjetra
- izrađeni od medicinskog silikona
- prilagodljivi svakom uhu
- za miran san i koncentraciju
Stvorite svoju osobnu oazu tišine uz Ohropax Silence silikonske čepiće za uši. Bilo da vam je potrebna koncentracija za učenje, miran san ili zaštita od vanjskih elemenata, ovi čepići su idealno rješenje. Izrađeni od medicinskog silikona, iznimno su prilagodljivi i nježno se oblikuju prema vašem uhu, osiguravajući savršeno prianjanje i udobnost bez pritiska. Učinkovito štite od neugodne buke, ali i od prodora vode i vjetra tijekom plivanja ili boravka na otvorenom. S Ohropax Silence čepićima, prepustite se osjećaju mira i sigurnosti u svakoj situaciji.
dm broj proizvoda: 3131803
EAN: 4003626808513
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Skladištiti na sobnoj temperaturi.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
OHROPAX GmbH
Am Kappengraben 18 A, 61273 Njemačka
info@incitecode.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: DOOKY; Naziv proizvoda: Dooky slušalice protiv buke, 0 – 3 g., 1 kom.; Cijena: 26,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,90 €1 kom. (26,90 € za 1 kom.)Cijena na 13.06.2026.: 26,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Hansaplast; Naziv proizvoda: Second Skin Protection vodootporni flasteri, 6 kom.; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,53 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €6 kom. (0,53 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Sprej za čišćenje ušiju, 20 ml; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 20 ml (0,21 € za 1 ml); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €20 ml (0,21 € za 1 ml)Cijena na 17.12.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Vodoodbojni flasteri, 40 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €40 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Flaster za osjetljivu kožu, 10 cm x 6 cm, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,13 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €10 kom. (0,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: always; Naziv proizvoda: Platinum higijenski ulošci secure night, 30 kom.; Cijena: 6,00 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,20 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,00 €30 kom. (0,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: lola; Naziv proizvoda: Natural Sensitive higijenski papirnati vateni štapići, 200 kom.; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 200 kom. (0,80 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €200 kom. (0,80 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Delicia; Naziv proizvoda: Pirovo čajno pecivo Chocolix-Pir, 250 g; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (14,20 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €0,25 kg (14,20 € za 1 kg)Cijena na 01.04.2026.: 3,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SANYTOL; Naziv proizvoda: Dezinfekcijski gel za ruke, 75 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (26,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,075 l (26,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: ZAGREBAČKI HOLDING; Naziv proizvoda: Vrećice za miješani komunalni otpad 20 l, 10 kom.; Cijena: 5,31 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,53 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,31 €10 kom. (0,53 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,31 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Ohropax