ITABOAkrilna kopča za kosu – tulipani, 1 kom.
7,95 €
1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 10.03.2026.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kopča za kosu od akrila
- biserni efekt
- uzorak tulipana
- pruža stabilno učvršćivanje
Itabo kopča za kosu s bisernim efektom donosi sofisticiran sjaj i eleganciju u svaku frizuru. Prozirna akrilna podloga s decentnim tulipanima pruža poseban vizualni dojam. Čvrsta konstrukcija ove Itabo kopče za kosu osigurava stabilno učvršćivanje, što je čini idealnom za svakodnevne i svečane prilike kada želite istaknuti svoju profinjenost.
dm broj proizvoda: 3133076
EAN: 3856019335018
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: AXE; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Ice Chill, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Gel za obrve Super Lock – 260 Deep Brown, 7 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 06.03.2026.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Intensive Whitening pasta za zube – Radiant White, 75 ml; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (99,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €0,075 l (99,33 € za 1 l)Cijena na 14.08.2025.: 7,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Kapsule za strojno pranje posuđa Platinum Plus, 40 kom.; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,40 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €40 kom. (0,40 € za 1 kom.)Cijena na 21.01.2026.: 23,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Allin1 PODS® Mountain Spring kapsule za pranje rublja, 30 kom.; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,33 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €30 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




