ITABOKopča za kosu u obliku cvijeta – žuta, 1 kom.
4,95 €
1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 10.03.2026.: 4,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kopča za kosu u obliku cvijeta
- upečatljiv i razigran dizajn
- nježna žuta boja sa šarenim detaljima
- lagana i udobna za nošenje
Itabo kopča za kosu u obliku cvijeta unosi vedrinu i razigranost u svaku, a posebno ljetnu frizuru. Nježna žuta nijansa, obogaćena šarenim detaljima, daje joj jedinstven i trendi izgled. Izrađena od čvrstog materijala, ova Itabo kopča za kosu osigurava sigurno i stabilno držanje kose bez klizanja. Lagana i udobna za nošenje, savršen je modni dodatak koji će osvježiti vaš svakodnevni stil i unijeti dašak veselja.
dm broj proizvoda: 3133074
EAN: 3856019335063
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Chili Bomb sjajilo za usne – 01 Strawberry Salsa, 10 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €1 kom. (1,60 € za 1 kom.)Cijena na 21.08.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Perfume Therapy omekšivač za rublje – Cherry Blossom & Sage, 59 pranja, 1,239 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,239 l (3,19 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,239 l (3,19 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: LIP SMACKER; Naziv proizvoda: Coca-Cola balzami za usne, 3 x 3 g, 9 g; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,009 kg (1.105,56 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €0,009 kg (1.105,56 € za 1 kg)Cijena na 16.05.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUBRiNA RECEPT; Naziv proizvoda: Recept Strong Hair šampon protiv opadanja kose, 400 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,38 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €0,4 l (13,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Color Riche ruž za usne – 235 Nude, 4,8 g; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €1 kom. (11,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUBRiNA RECEPT; Naziv proizvoda: Recept Double Power šampon za kosu – protiv prhuti i ispadanja kose, 400 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,38 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €0,4 l (13,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Nail Therapy Care & Colour Salon Effect 6u1 lak za nokte – Nude, 5 ml; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,55 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €1 kom. (3,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




