ImpulseDezodorans u spreju Be surprised, 75 ml
1,90 €
0,075 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 06.03.2026.: 1,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dezodorans u spreju za žene
- s mirisom ruže, božura i vanilije
- nježan prema koži
- dermatološki testiran
- bez aluminija
Impulse dezodorans u spreju Be surprised očarava svojom jedinstvenom mirisnom kompozicijom. Elegantna gornja nota turske ruže skladno se spaja sa srcem od božura, nježnih ljubičica i crvenog voća. Ovaj dezodorans u spreju nježan je prema koži i dermatološki je testiran. Topla baza slatke vanilije i plemenitog cedra zaokružuje doživljaj i daje mu posebnu dubinu. Impulse dezodorans u spreju Be surprised pruža osjećaj svježine i ostavlja ugodan miris na koži.
dm broj proizvoda: 3132763
EAN: 5063651000022
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo zapaljivi aerosol. Spremnik je pod tlakom: može eksplodirati ako se zagrijava. Držati podalje od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i drugih izvora paljenja. Ne prskati prema otvorenom plamenu ili drugom izvoru paljenja. Ne bušiti niti spaljivati, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčeve svjetlosti. Čuvati izvan dohvata djece.
Ne koristiti na ispucaloj ili oštećenoj koži. Prekinuti uporabu ako se pojavi osip ili iritacija kože. Izbjegavati izravno udisanje. Nanositi u dobro prozračenom prostoru kratkim raspršivanjima; izbjegavati dugotrajno prskanje. Izbjegavati kontakt s područjem oko očiju i s očima.
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT., BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, PARFUM, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, GERANYL ACETATE, LIMONENE, LINALOOL, PINENE, POGOSTEMON CABLIN OIL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, VANILLIN
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Primor International Zrt
Liget utca 3, 6100 Kiskunfélegyháza - Hungary
communications@elidabeauty.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Ujedinjeno Kraljevstvo
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pure Elegance, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Deo roll-on Flower Romance, 75 ml; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (42,67 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,20 €0,075 l (42,67 € za 1 l)Cijena na 06.03.2026.: 3,80 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: Supreme Care gel za tuširanje - pamuk i bijeli mošus, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: SANYTOL; Naziv proizvoda: Dezinfekcijski gel za ruke, 75 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (26,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,075 l (26,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – organsko bademovo mlijeko, 5 x 56 kom., 280 kom.; Cijena: 6,85 €; Osnovna cijena: 280 kom. (2,45 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine6,85 €280 kom. (2,45 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: Kids Ki-Ki gel za tuširanje i šampon za kosu – mandarina i limun, 260 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,26 l (15,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €0,26 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Impulse



