BaleaBlage vlažne maramice za čišćenje lica 5u1, 10 kom.
0,75 €
10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 05.06.2026.: 0,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Limited Edition
- blage vlažne maramice za čišćenje lica
- uklanjaju i vodootpornu šminku
- pružaju koži hidrataciju
- bez alkohola (etanola)
Balea maramice za čišćenje lica Over the Clouds idealne su za brzo i temeljito čišćenje kože. Nježno, ali učinkovito uklanjaju nečistoće i vodootpornu šminku s lica, usana i područja oko očiju. Blaga formula bez alkohola pruža koži potrebnu hidrataciju i ostavlja osjećaj svježine. Ove Balea praktične maramice za čišćenje savršene su za svakodnevnu upotrebu kod kuće ili na putu, bez potrebe za vodom. Podnošljivost za kožu i oči dermatološki je i oftalmološki potvrđena.
dm broj proizvoda: 3130111
EAN: 4066447985153
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- odstranjivač šminke
- Područje primjene:
- lice
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- maramica
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Samo za vanjsku primjenu. Upotrijebljene maramice ne bacati u WC.
Sastojci
Sastojci
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Isopropyl Palmitate, Dicaprylyl Carbonate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sodium Benzoate, Parfum, Allantoin, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycine Soja Oil
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Iz pakiranja uzeti maramicu i ponovno ga dobro zatvoriti. Maramicom nježno prijeći lice i područje oko očiju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na čistom i suhom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, za suhu i osjetljivu kožu, 10 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 18.09.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica s micelarnom otopinom, 25 kom.; Cijena: 1,58 €; Osnovna cijena: 25 kom. (6,32 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,58 €25 kom. (6,32 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljne blazinice za odstranjivanje šminke, 50 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €50 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo maramice Sensitive, 10 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (12,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €10 kom. (12,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein vlažne maramice za čišćenje lica sa salicilnom kiselinom, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće blazinice s tonerom za nečistu kožu, 10 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,10 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €10 kom. (0,10 € za 1 kom.)Cijena na 27.03.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijske maramice, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €10 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Njegujuće maramice za uklanjanje šminke, 25 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,14 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €25 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, za suhu i osjetljivu kožu, 10 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 18.09.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Deluxe vlažni toaletni papir – kašmir, 10 kom.; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €10 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Maramice za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 10 kom.; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina0,80 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €50 kom. (1,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijski gel za ruke, 50 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (19,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 l (19,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijske maramice, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €10 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – badem i magnolija, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



