NIVEANjegujuće maramice za uklanjanje šminke, 25 kom.
3,45 €
25 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za suhu i osjetljivu kožu
- uklanjaju sve tragove šminke i nečistoća
- s prirodnim arganovim uljem i hijaluronskom kiselinom
- za lice, oči i usne
- izrađene iz 100 % vlakana biljnog porijekla
NIVEA njegujuće maramice za čišćenje suhe i osjetljive kože nježno uklanjaju vodootpornu šminku s lica i donose intenzivnu njegu kože. Jedinstvene maramice mogu se koristiti za područje lica, usana i vrata jer svojom blagom formulom ne iritiraju kožu. Nježna formula na bazi prirodnog arganovog ulja i hijaluronske kiseline besprijekorno uklanja šminku, vodootpornu maskaru i sve nečistoće s kože, pružajući koži ugodnu njegu. NIVEA njegujuće maramice za čišćenje suhe i osjetljive kože su dermatološki i oftalmološki testirane te je potvrđena njihova podnošljivost na kožu. Maramice ne sadrže alkohol.
dm broj proizvoda: 2008978
EAN: 9005800398075
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- maramica
- Tip kože:
- suha koža, osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice, bez nanočestica, osjetljiva njega
Sastojci
Sastojci
AQUA, ISOPROPYL STEARATE, GLYCERIN, DICAPRYLYL ETHER, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHEROL, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYACETOPHENONE, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nježno i bez trljanja očistite lice, usne, vrat i područje oko očiju. Nakon upotrebe zatvorite ambalažu kako se ostale maramice ne bi isušile.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Nizozemska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, za suhu i osjetljivu kožu, 10 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 18.09.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica s micelarnom otopinom, 25 kom.; Cijena: 1,58 €; Osnovna cijena: 25 kom. (6,32 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,58 €25 kom. (6,32 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vlažne maramice s bademovim uljem i ekstraktom kadulje, 80 kom.; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 80 kom. (3,06 € za 100 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,45 €80 kom. (3,06 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: sensitive vlažne maramice, 80 kom.; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 80 kom. (1,94 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €80 kom. (1,94 € za 100 kom.)Cijena na 16.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica – divlja ruža, 25 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €25 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vlažne maramice Sensitive, 15 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 15 kom. (5,00 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine0,75 €15 kom. (5,00 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Max White pasta za zube – Charcoal, 20 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,02 l (67,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Maramice za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 10 kom.; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina0,80 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Vesh to go vlažne maramice za uklanjanje mrlja, 5 kom.; Cijena: 1,18 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,24 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,18 €5 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,18 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: dailies fresh dnevni ulošci extra long, 24 kom.; Cijena: 2,05 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,09 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,05 €24 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,05 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA