BaleaTonik za čišcenje lica u spreju Be You, 100 ml
Trenutna cijena:1,35 € | Prethodna cijena:2,75 €
0,1 l (13,50 € za 1 l)Cijena na 30.03.2026.: 2,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa aloe verom, glicerinom, pantenolom i hijaluronom
- pH-neutralna formula
- nježno čisti, osvježava ten i hidratizira.
- veganski proizvod
Balea Be You tonik u spreju njeguje kožu hidratantnim djelatnim tvarima. pH-neutralna formula s aloe verom, glicerinom, pantenolom i hijaluronom intenzivno hidratizira i osvježava kožu lica. Tonik u spreju nježno njeguje bez osjećaja težine na koži. Korištenjem Balea tonika u spreju za lice koža može postati osjetno meka i glatka. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 3125281
EAN: 4066447970401
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena, bez alkohola, bez bojila, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, bez nanočestica, posebno pogodno za lice, bez aluminijskih soli, pH neutralno
Upozorenja
Upozorenja
Nije za njegu djece.
Sastojci
Sastojci
ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE · GLY- CERIN · AQUA · PANTHENOL · TOCOPHERYL ACETATE · SODIUM HYALURONATE · GELLAN GUM · CALCIUM CHLORIDE · XANTHAN GUM · ETHYLHEXYLGLYCERIN · SODIUM HYDROXIDE · PANTOLACTONE · CITRIC ACID · PHENOXYETHANOL.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Dobro protresti prije upotrebe pa s udaljenosti od 20-25 cm ravnomjerno raspršiti po licu. Zatvoriti usta i oči.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Najbolje upotrijebiti u roku 12 mjeseci od otvaranja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Umirujući hidratantni tonik za lice Beauty Expert, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Tonik za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljni losion za odstranjivanje šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje lica BE YOU Jelly Cleanser, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 12.03.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive tonik za vlasište Mrtvo more, 100 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (26,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,1 l (26,50 € za 1 l)Cijena na 22.01.2026.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: BEAUTY HYALURON hidratantni krem-gel za lice, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lice i tijelo Aqua, 75 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,075 l (11,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje lica BE YOU Jelly Cleanser, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 12.03.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tekući piling za lice s BHA kiselinama Beauty Expert, 125 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (47,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,125 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea