Vodice za čišćenje lica
6 proizvoda
Sortirati po:
Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Ružina vodica za lice, 100 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (24,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,45 €
0,1 l (24,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €
Dostupno za isporuku
Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tonik za lice – divlja ruža, 200 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,2 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,60 €
0,2 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 06.04.2026.: 2,60 €
Dostupno za isporuku
Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tonik za lice za suhu i osjetljivu kožu, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

1,15 €
0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €
Nije dostupno za isporuku
Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tonik za čišcenje lica u spreju Be You, 100 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,50 € za 1 l); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu


Trenutna cijena:1,35 € | Prethodna cijena:2,75 €
0,1 l (13,50 € za 1 l)Cijena na 30.03.2026.: 2,75 €
Nije dostupno za isporuku
-