s.OliverThe Absolute Scent Amber edt, 50 ml
17,95 €
0,05 l (359,00 € za 1 l)Cijena na 17.06.2026.: 17,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- muška toaletna voda
- gornja nota: kardamom, kadulja, neroli
- srednja nota: koža, cedrovina, crni papar
- donja nota: jantar, vanilija, mošus
- veganski proizvod
Toaletna voda s.Oliver The Absolute Scent Amber utjelovljuje savršenu ravnotežu između muževne snage i osjetljivosti. Njegov začinski jantarni miris stvoren je za modernog muškarca koji zrači privlačnošću. Aromatična gornja nota kardamoma, kadulje i nerolija prelazi u upečatljivu srčanu notu kože, cedrovine i crnog papra. Toaletna voda s.Oliver The Absolute Scent Amber razvija dugotrajnu toplinu zahvaljujući jantaru, vaniliji i mošusu, pružajući osjećaj samopouzdanja tijekom cijelog dana.
dm broj proizvoda: 3121459
EAN: 4011700880348
Sastojci
Sastojci
INGREDIENTS: ALCOHOL,FRAGRANCE (PARFUM),WATER (AQUA),TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,LINALOOL,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE,LINALYL ACETATE,CITRUS LIMON PEEL OIL,LIMONENE,PINENE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,CEDRUS ATLANTICA OIL/EXTRACT,ROSE KETONES,ANETHOLE,HEXADECANOLACTONE,CITRAL,BETA-CARYOPHYLLENE,TERPINOLENE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
S. OLIVER COSMETICS
Zweifaller Str. 120 Stolberg/Rhld. - Germany
info@m-w.de
www.soliver.com
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ANTONIO BANDERAS; Naziv proizvoda: King of Seduction Absolute edt, 50 ml; Cijena: 23,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (478,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu23,90 €0,05 l (478,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 18,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Poklon-paket So Pure, 1 kom.; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:13,90 € |
Prethodna cijena:19,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 19.09.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Derma Control dezodorans u spreju – Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,80 €; Osnovna cijena: 0,15 l (25,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,80 €0,15 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 01.08.2025.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Deep Darkwood, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Univerzalni koncentrat za pranje podova i površina - lavanda i menta, 1 l; Cijena: 6,60 €; Osnovna cijena: 1 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,60 €1 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Antarctic – ledeno plave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Naočale za čitanje – mat crna/smeđa boja, dioptrija +1,50, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 15.10.2025.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od s.Oliver
