ADAKTAR®Kozmetičke kontaktne leće Antarctic – ledeno plave, 1 par, 29 g

26,95 €
1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Novo Logo

Kraj popisa

Informacije o proizvodu

Opis proizvoda

  • kozmetičke kontaktne leće u boji
  • ledeno plava nijansa za upečatljiv izgled
  • za prirodan efekt boje na tamnim očima
  • meke leće za cjelodnevnu udobnost
  • za višekratnu upotrebu do 3 mjeseca uz pravilno održavanje
Adaktar leće Antarctic kozmetičke su kontaktne leće koje pružaju ledeno plavu nijansu za odvažan i upečatljiv izgled. Idealne su za transformaciju tamnosmeđih ili crnih očiju u realističnu i prirodnu plavu boju. Ove meke leće osiguravaju udobnost tijekom cijelog dana, što ih čini savršenim izborom za svakodnevno nošenje ili posebne prigode. Adaktar leće Antarctic namijenjene su za višekratnu upotrebu uz pravilno održavanje. Konačni efekt boje može varirati ovisno o prirodnoj boji šarenice.
dm broj proizvoda: 2703859
EAN: 8606112056007

Sastojci

100% hidrogel Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.

Upute za uporabu

Uputstvo za upotrebu i održavanje Prije svakog rukovanja kontaktnim sočivima obavezno operite ruke blagim sapunom i osušite ih čistim peškirom ili papirnim ubrusom. Prije stavljanja sočiva u oko provjerite da li su čista i bez naslaga. Nakon svake upotrebe kontaktna sočiva potrebno je temeljito očistiti odgovarajućim sredstvom za održavanje. Sočivo postavite na dlan jedne ruke i nakapajte nekoliko kapi otopine za održavanje sočiva. Jagodicom kažiprsta druge ruke nježno trljajte površinu sočiva približno 20 sekundi, zatim ga okrenite i ponovite postupak s druge strane. Redovno i pravilno održavanje doprinosi očuvanju higijene, udobnosti i sigurnosti prilikom nošenja kontaktnih sočiva. Adaktar kontaktna bezdioptrijska sočiva čuvati u tečnosti za održavanje sočiva, u Adaktar kutijici propisanoj za čuvanje sočiva. Pre svakog korišćenja kutijicu isprati sredstvom za održavanje sočiva. Kutijicu za sočiva uvek poneti sa sobom ukoliko boravite van kuće.

Proizvođač/Uvoznik

Adaktar International D.o.o.

Zemlja podrijetla

Kina

Slični proizvodi

  1. Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Arabian Night – tamnoplave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKozmetičke kontaktne leće Arabian Night – tamnoplave, 1 par ADAKTAR®
    Novo Logo
    26,95 €
    1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Aurora Borealis – svijetlozelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKozmetičke kontaktne leće Aurora Borealis – svijetlozelene, 1 par ADAKTAR®
    Novo Logo
    26,95 €
    1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Amazon – zelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKozmetičke kontaktne leće Amazon – zelene, 1 par ADAKTAR®
    Novo Logo
    26,95 €
    1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -2,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMjesečna kontaktna leća – dioptrija -2,00 Visiomax
    dm marka Logo
    3,30 €
    1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 3,30 €
    + 6 drugih varijanti/druge varijante
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -1,25, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMjesečna kontaktna leća – dioptrija -1,25 Visiomax
    dm marka Logo
    3,30 €
    1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2025.: 3,30 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -5,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMjesečna kontaktna leća – dioptrija -5,00 Visiomax
    dm marka Logo
    3,30 €
    1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 3,30 €
    + 6 drugih varijanti/druge varijante
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -1,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMjesečna kontaktna leća – dioptrija -1,00 Visiomax
    dm marka Logo
    3,30 €
    1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2025.: 3,30 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -2,75, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMjesečna kontaktna leća – dioptrija -2,75 Visiomax
    dm marka Logo
    3,30 €
    1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 3,30 €
    + 6 drugih varijanti/druge varijante
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -3,25, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMjesečna kontaktna leća – dioptrija -3,25 Visiomax
    dm marka Logo
    3,30 €
    1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 3,30 €
    + 6 drugih varijanti/druge varijante
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -4,25, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMjesečna kontaktna leća – dioptrija -4,25 Visiomax
    dm marka Logo
    3,30 €
    1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 3,30 €
    + 6 drugih varijanti/druge varijante
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

Odabrali i drugi kupci

  1. Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Aurora Borealis – svijetlozelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKozmetičke kontaktne leće Aurora Borealis – svijetlozelene, 1 par ADAKTAR®
    Novo Logo
    26,95 €
    1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Amazon – zelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKozmetičke kontaktne leće Amazon – zelene, 1 par ADAKTAR®
    Novo Logo
    26,95 €
    1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Gel za obrve Laminator, 7 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuGel za obrve Laminator ADAKTAR®
    Novo Logo
    19,95 €
    1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 19,95 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: The Absolute Scent Amber edt, 50 ml; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (359,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuThe Absolute Scent Amber edt s.Oliver
    17,95 €
    0,05 l (359,00 € za 1 l)Cijena na 17.06.2026.: 17,95 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: Apimel; Naziv proizvoda: Pčelinja mast u stiku Bee balm, 4,2 g; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 0,004 kg (425,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPčelinja mast u stiku Bee balm Apimel
    1,70 €
    0,004 kg (425,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: Olivia Garden; Naziv proizvoda: Fingerbrush Combo četka za kosu – roza, 40 g; Cijena: 16,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (16,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuFingerbrush Combo četka za kosu – roza Olivia Garden
    16,90 €
    1 kom. (16,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 16,90 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: Palette DELUXE; Naziv proizvoda: Boja za kosu – 10-91 zagasito hladno plava, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBoja za kosu – 10-91 zagasito hladno plava Palette DELUXE
    4,95 €
    1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: Palette DELUXE; Naziv proizvoda: Boja za kosu – 11-11 titanij plava, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBoja za kosu – 11-11 titanij plava Palette DELUXE
    4,95 €
    1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: AURA; Naziv proizvoda: Sprej za lice Hydra Mist, 60 ml; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 0,06 l (91,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSprej za lice Hydra Mist AURA
    5,50 €
    0,06 l (91,67 € za 1 l)Cijena na 01.05.2026.: 5,50 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: essence; Naziv proizvoda: Banana puder u prahu, 6 g; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,20 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBanana puder u prahu essence
    4,20 €
    1 kom. (4,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa