ADAKTAR®Kozmetičke kontaktne leće Amazon – zelene, 1 par, 29 g
26,95 €
1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kozmetičke kontaktne leće u boji
- za upečatljivu zelenu nijansu očiju
- pružaju udobnost tijekom cijelog dana
- jednostavne za upotrebu
- za višekratnu upotrebu do 3 mjeseca uz pravilno održavanje
Adaktar leće Amazon kozmetičke su kontaktne leće u boji koje pružaju upečatljivu zelenu nijansu za svjež i privlačan izgled. Ove meke tromjesečne leće osiguravaju udobnost tijekom cijelog dana i namijenjene su za višekratnu upotrebu do tri mjeseca uz pravilno održavanje. Prirodan efekt boje i visoka razina udobnosti čine Adaktar dekorativne kontaktne leće idealnim izborom za svakodnevno nošenje ili posebne prigode. Boja može varirati ovisno o prirodnoj boji šarenice.
dm broj proizvoda: 2703861
EAN: 8606112056021
Sastojci
Sastojci
100% hidrogel
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Uputstvo za upotrebu i održavanje Prije svakog rukovanja kontaktnim sočivima obavezno operite ruke blagim sapunom i osušite ih čistim peškirom ili papirnim ubrusom. Prije stavljanja sočiva u oko provjerite da li su čista i bez naslaga. Nakon svake upotrebe kontaktna sočiva potrebno je temeljito očistiti odgovarajućim sredstvom za održavanje. Sočivo postavite na dlan jedne ruke i nakapajte nekoliko kapi otopine za održavanje sočiva. Jagodicom kažiprsta druge ruke nježno trljajte površinu sočiva približno 20 sekundi, zatim ga okrenite i ponovite postupak s druge strane. Redovno i pravilno održavanje doprinosi očuvanju higijene, udobnosti i sigurnosti prilikom nošenja kontaktnih sočiva. Adaktar kontaktna bezdioptrijska sočiva čuvati u tečnosti za održavanje sočiva, u Adaktar kutijici propisanoj za čuvanje sočiva. Pre svakog korišćenja kutijicu isprati sredstvom za održavanje sočiva. Kutijicu za sočiva uvek poneti sa sobom ukoliko boravite van kuće.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Adaktar International D.o.o.
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Aurora Borealis – svijetlozelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Arabian Night – tamnoplave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Antarctic – ledeno plave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Naočale za čitanje – zelene, dioptrija +1,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 23.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Naočale za čitanje, tamnozelene, dioptrija +2,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 06.07.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Silikon-hidrogel mjesečna kontaktna leća – dioptrija -3,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 10 drugih varijanti/druge varijante5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -2,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 6 drugih varijanti/druge varijante3,30 €1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -3,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -1,00, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Mjesečna kontaktna leća – dioptrija -3,50, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 15.08.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Arabian Night – tamnoplave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Aurora Borealis – svijetlozelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AURA; Naziv proizvoda: Power Lashes umjetne trepavice – 04 Miaou Miaou, 1 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Antarctic – ledeno plave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Ruž za usne Lasting Finish Satin – 360 Pumpkin Peach, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ANTONIO BANDERAS; Naziv proizvoda: King of Seduction Absolute edt, 50 ml; Cijena: 23,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (478,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu23,90 €0,05 l (478,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 18,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schnitzer; Naziv proizvoda: Kruh bio Baguettini Rustic, 200 g; Pravna klasifikacija: Dijetetska namirnica; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (18,75 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €0,2 kg (18,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: always; Naziv proizvoda: dailies Fresh&Protect dnevni ulošci – normal, 60 kom.; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,06 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €60 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,99 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od ADAKTAR®