s.OliverPoklon-paket So Pure, 1 kom.
Trenutna cijena:13,90 € | Prethodna cijena:19,90 €
1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 19.09.2025.: 19,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Limited Edition
- poklon set za muškarce
- sadrži toaletnu vodu od 30 nl i dezodorans u spreju od 150 ml
- aromatičan, drveni miris
s.Oliver So Pure set sadrži toaletnu vodu za muškarce i deo sprej. Ovaj privlačan i ugodan miris otvara se svježinom bergamota, hrskavom zelenom jabukom i aromatičnom notom kardamoma. Svježe, cvjetne srčane note spajaju se s aromatičnom lavandom dok jantar i tople drvene note zaokružuju miris. Harmonijsko mirisno iskustvo s.Oliver So Pure mirisa širi miris opuštenosti i jednostavnosti.
dm broj proizvoda: 3080737
EAN: 4011700885183
Sastojci
Sastojci
Toaletna voda: ALCOHOL, FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALOOL, LINALYL ACETATE, LIMONENE, ACETYL CEDRENE, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL, LAVANDULA OIL/EXTRACT, PINENE, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRAL, ROSE KETONES, GERANYL ACETATE, TERPINEOL, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, BETA-CARYOPHYLLENE, CAMPHOR, TERPINOLENE, BHT, EXT. VIOLET 2 (CI 60730)
Deo sprej: BUTANE, ALCOHOL, PROPANE, DIPROPYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, FRAGRANCE (PARFUM), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, WATER (AQUA), LINALYL ACETATE, TOCOPHERYL ACETATE, BISABOLOL, LIMONENE, CITRUS LIMON PEEL OIL, ACETYL CEDRENE, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PINENE, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL, COUMARIN, CITRAL, GERANYL ACETATE, BETA- CARYOPHYLLENE, ROSE KETONES, ALPHA-TERPINENE, TERPINEOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
S. OLIVER COSMETICS
Zweifaller Str. 120 · 52224 Stolberg, Njemačka
info@m-w.de
www.soliver.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Poklon-paket Superior, 1 kom.; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:13,90 € |
Prethodna cijena:19,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 19.09.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku - Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Poklon-paket Selection, 1 kom.; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:13,90 € |
Prethodna cijena:19,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 19.09.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Poklon-paket Selection, 1 kom.; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:13,90 € |
Prethodna cijena:19,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 19.09.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku - Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Silky Comfort deo roll-on karite maslac i jojoba, 50 ml; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 0,05 l (64,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,20 €0,05 l (64,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje jako zaprljanih ploha, 20 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,06 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineTrenutna cijena:1,20 € |
Prethodna cijena:1,75 €20 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine - Marka: Celeste; Naziv proizvoda: Ubrusi, 2-slojni, bijeli, 33 x 33 cm, 30 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,04 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,20 €30 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Dezinficijens za ruke i površine - bilje Jadrana, 500 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 5,96 €; Osnovna cijena: 0,5 l (11,92 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,96 €0,5 l (11,92 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,62 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS REVITALIFT; Naziv proizvoda: Revitalift Filler serum protiv bora, 30 ml; Cijena: 19,10 €; Osnovna cijena: 0,03 l (636,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,10 €0,03 l (636,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 21,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: DUCK; Naziv proizvoda: Fresh Discs gel za čišćenje i osvježavanje WC školjke Marine, 36 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,036 l (118,06 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €0,036 l (118,06 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Silan; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje Aromatherapy – relaxing maldives, 2 x 1,364 l, 124 pranja, 2,728 l; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 25.03.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Becutan; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent, 32 pranja, 2 l; Cijena: 8,75 €; Osnovna cijena: 2 l (4,38 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine8,75 €2 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,50 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Više proizvoda od s.Oliver



