DAISEHappy mirisna vodica Grape & Amber, 1 kom.
7,95 €
0,1 l (79,50 € za 1 l)Cijena na 19.05.2026.: 7,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za žene
- miris grožđa i ambera
- dugotrajan miris do 24 sata
- dermatološki testirano
- veganski proizvod
DAISE Happy mirisna vodica idealan je mirisni sprej za tijelo i kosu kada želiš sladak, voćni i razigran miris koji podiže raspoloženje. Mirisna kombinacija svježeg grožđa, sočne jagode, slatkog jasmina, baršunaste vanilije i toplog ambera stvara mekan mirisni trag koji se zadržava do 24 sata. DAISE Happy možeš nositi samostalno ili kombinirati s drugim DAISE mirisima kako bi kreirala miris koji najbolje odgovara tvom raspoloženju. Lagana formula idealna je za svakodnevno osvježenje nakon tuširanja, prije izlaska ili kad god želiš dodati dozu svježine, slatkoće i samopouzdanja. Ovaj body mist s mirisom grožđa i ambera odličan je izbor za sve koji vole slatke, voćne i dugotrajne mirise za tijelo i kosu.
dm broj proizvoda: 3110216
EAN: 4895248002420
Sastojci
Sastojci
-
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
-
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Talent Show d.o.o.
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: Rare Beauty; Naziv proizvoda: Mirisna vodica za tijelo i kosu Find Comfort, 100 ml; Cijena: 29,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (299,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine29,90 €0,1 l (299,00 € za 1 l)Cijena na 27.03.2026.: 29,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Candy Bomb – 01 Cotton Candy, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Balzam za usne Juicy Serum – 01 Raspberry, 7,5 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DAISE