MivolisŠumeće tablete Multivitamin, okus tropskog voća, 20 kom.Dodatak prehrani
0,95 €
20 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 0,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šumeće tablete multivitamin
- tropski okus
- sadrži 10 važnih vitamina
- praktična i brza priprema osvježavajućeg napitka
- bez dodatka šećera
Mivolis multivitamin šumeće tablete su dodatak prehrani s tropskim okusom koji u obliku osvježavajućeg šumećeg napitka nude praktičan način unošenja vitamina. Proizvod sadrži deset važnih vitamina koji podržavaju različite funkcije organizma. Vitamini C, B6 i B12 mogu doprinijeti smanjenju umora i iscrpljenosti te normalnoj funkciji imunološkog sustava. Vitamini B1, B2 i C mogu doprinijeti normalnom metabolizmu stvaranja energije. Mivolis multivitamin šumeće tablete su bez dodatka šećera i čine napitak jednostavnim za pripremu.
dm broj proizvoda: 3104286
EAN: 4066447833003
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, bez glutena, vegetarijanski proizvod, bez laktoze
Upozorenja
Upozorenja
Čuvati od dohvata male djece. Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Jednom dnevno otopiti jednu šumeću tabletu u čaši vode (200 ml) i popiti.
Sastojci
Sastojci
Kiselina: limunska kiselina, regulator kiselosti: natrijev hidrogenkarbonat, punilo: sorbitol, kukuruzni škrob, arome, L-askorbinska kiselina (vitamin C), maltodekstrin, prah cikle, sladila: natrijev ciklamat i natrijev saharinat, DL-alfa-tokoferil acetat (vitamin E), nikotinamid, kalcijev-D pantotenat, piridoksin hidroklorid (vitamin B6), bojilo: riboflavin, riboflavin (vitamin B2), tiamin mononitrat (vitamin B1), pteroilmonoglutaminska kiselina (folna kiselina), D-biotin, cijanokobalamin (vitamin B12).
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 910 kJ / 212 kcal |
| Masti ukupno | < 0,5 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 16 g |
| od toga šećer | 0,7 g |
| Bjelančevine | < 0,5 g |
| Sol | 19,2 g |
| Sastav | U preporučenoj dnevnoj dozi* | % PU** |
|---|---|---|
| Folna kiselina | 200 µg | 100 % |
| Niacin | 16 mg | 100 % |
| Pantotenska kiselina | 6 mg | 100 % |
| Biotin | 50 µg | 100 % |
| Vitamin B2, Riboflavin | 1,4 mg | 100 % |
| Vitamin B1, Tiamin | 1,1 mg | 100 % |
| Vitamin B12 | 2,5 µg | 100 % |
| Vitamin B6 | 1,4 mg | 100 % |
| Vitamin C | 80 mg | 100 % |
| Vitamin E | 12 mg | 100 % |
*odgovara 1 komad
**PU = preporučeni dnevni unos
Aditivi
Aditivi
Sadrži: Zaslađivači
Sadrži: Bojila
Sadrži: Punjenje
Sadrži: Tvar za zakiseljavanje
Sadrži: Regulator kiselosti
Sa zaslađivačima
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati dobro zatvoreno na suhom mjestu, na temperaturi do 25°C.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Šumeće tablete vitamin B12, okus maline i jagode, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €20 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Multimineral šumeće tablete – okus naranče i marakuje, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €20 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: multivitaminske tablete za djecu, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €20 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 01.04.2026.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Vitamin C šumeće tablete s okusom crvene naranče, 20 kom., 82 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,06 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €20 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Željezo + vitamin C šumeće tablete s okusom ribiza, 20 kom., 82 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,06 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €20 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Šumeće tablete Magnezij – okus limuna, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €20 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Multivitaminski gumeni bomboni – okus jabuke, naranče i borovnice, 60 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €60 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 01.04.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Multivitaminski gumeni medvjedići za djecu, 120 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €60 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 01.04.2026.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Šumeće tablete – multivitamin, 24 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani, Dodatak hrani; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,09 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €24 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Magnezij + vitamin C + vitamin B6 i B12 pastile s okusom naranče, 30 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,06 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €30 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 1,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Multimineral šumeće tablete – okus naranče i marakuje, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €20 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Šumeće tablete Magnezij – okus limuna, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €20 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Šumeće tablete vitamin B12, okus maline i jagode, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €20 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Multivitaminski gumeni medvjedići za djecu, 120 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €60 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 01.04.2026.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: multivitaminske tablete za djecu, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €20 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 01.04.2026.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Depo tablete A - Ž, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €100 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo krema s natronom – malina i magnolija, 50 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Magnezij + vitamin C + vitamin B6 i B12 pastile s okusom naranče, 30 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,06 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €30 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.04.2026.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej Sweet Sunshine s mirisom tropskog voća, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Mivolis