EVELINE COSMETICSSoft Matt ruž za usne Kiss me quick! – 05, 4,2 g
6,75 €
1 kom. (6,75 € za 1 kom.)Cijena na 15.04.2026.: 6,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- br. 05
- dugotrajan učinak s mat završetkom
- ugodno nanošenje zahvaljujući mekoj formuli
- njegujuća formula za hidrataciju usana
- za elegantan izgled bez isušivanja usana
eveline ruž za usne Kiss me quick! pruža usnama elegantan, mat izgled. Njegova nježna formula osigurava ugodno nanošenje i brine o usnama, ostavljajući ih mekanima i glatkima. Ovaj ruž za usne pruža dugotrajan učinak bez isušivanja, za savršen izgled tijekom cijelog dana. Bilo da se radi o suptilnoj dnevnoj šminki ili intenzivnijem večernjem izgledu, eveline ruž za usne kiss me quick! idealan je odabir koji će istaknuti jedinstveni stil.
dm broj proizvoda: 2977939
EAN: 5903416074366
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- ružičasta
- Učinak:
- matirajuće
Sastojci
Sastojci
RICINUS COMMUNIS SEED OIL, PARAFFIN, DICAPRYLYL CARBONATE, KAOLIN, ISOPROPYL PALMITATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, ISONONYL ISONONANOATE, MICA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE, OZOKERITE, PARAFFINUM LIQUIDUM, OCTYLDODECANOL, EUPHORBIA CERIFERA CERA, BUTYL STEARATE, MYRISTYL LACTATE, PHENYL TRIMETHICONE, SILICA, COPERNICIA CERIFERA CERA, ETHYLENE/VA COPOLYMER, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, OLUS OIL, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, GLYCERYL CAPRYLATE, LAUROYL LYSINE, TOCOPHERYL ACETATE, DEHYDROACETIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PEG-8 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, OCTYLDODECETH-25, SODIUM HYALURONATE, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, TRIBEHENIN, SORBITAN ISOSTEARATE, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, AQUA (WATER), TOCOPHEROL, BENZYL ALCOHOL, PEG-8, CITRIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, ROSE KETONES, GERANYL ACETATE, +/-: CI 77891, CI 19140, CI 45380, CI 45410, CI 15850, CI 77007, CI 77510, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Eveline Cosmetics Dystrybucja sp. z.o.o.sp.k.
Ul. Zytnia 19, Lesznowola, Poljska
pohit@pohit.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Kiss me quick! Soft Matt ruž za usne – 01, 4,2 g; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,75 €1 kom. (6,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Kiss me quick! Soft Matt ruž za usne – 07, 4,2 g; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,75 €1 kom. (6,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Kiss me quick! Soft Matt ruž za usne – 06, 4,2 g; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,75 €1 kom. (6,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Kiss me quick! Soft Matt ruž za usne – 10 Soft Matt, 4,2 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,25 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:3,25 € |
Prethodna cijena:6,75 €1 kom. (3,25 € za 1 kom.)Cijena na 13.06.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku - Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Velvet Matt ruž za usne – 511, 4,2 g; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,55 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:2,55 € |
Prethodna cijena:5,50 €1 kom. (2,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku - Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Endless Matte tekući ruž za usne – 050 Kiss Me Quick, 4,5 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Tekući ruž za usne VinyLove – 05 Rosy, 4 ml; Cijena: 6,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,90 €1 kom. (6,90 € za 1 kom.)Cijena na 29.11.2025.: 8,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Kiss me quick! Soft Matt ruž za usne – 10 Soft Matt, 4,2 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,25 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:3,25 € |
Prethodna cijena:6,75 €1 kom. (3,25 € za 1 kom.)Cijena na 13.06.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku - Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Color edition lak za nokte – 30, 12 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Black & White Invisible deo roll-on Silky Smooth, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe All-In-1 Classic BB krema – medium, 50 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (198,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,05 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Palette naturals COLOR CREME; Naziv proizvoda: Boja za kosu – 9-1 hladna bež-plava, 1 kom.; Cijena: 3,85 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,85 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,85 €1 kom. (3,85 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: organic shop; Naziv proizvoda: Šećerni piling za tijelo Pistachio Fudge, 250 ml; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (18,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €0,25 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 25.11.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za usne Duck Plump – 02 Pinkjection, 0,33 g; Cijena: 9,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,45 €1 kom. (9,45 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 9,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od EVELINE COSMETICS



