NATURA SIBERICARepair šampon za kosu, 400 ml
8,45 €
0,4 l (21,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za oštećenu kosu
- hidratizira i jača kosu
- hranjiva formula
- keratin daje sjaj kosi čineći je mekom na dodir i lakom za raščešljavanje
Natura Siberica Repair šampon idealan je za njegu oštećene kose. Hranjiva formula dubinski hidratizira i jača kosu. OBLEPIKHA, nevjerojatna bobica iz divljine vrlo je bogat prirodni izvor vitamina C. biolipidni kompleks – jedinstvena kombinacija snažnih bobica i sastojaka koji aktivno prodiru u kosu i vlasište. 3 mješavina VITALITY-COMPLEX čarobni biljni trio oblepikhe obnavlja kosu od korijena do vrhova. Keratin kosi daje sjaj i blistavost, mekana je na dodir i lako se raščešljava. Neka kosa zablista s Natura Siberica Repair šamponom za kosu!
dm broj proizvoda: 2726258
EAN: 4743318145099
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, prirodna kozmetika
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT OIL*, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT*, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT WATERWH H, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, PHOSPHOLIPIDS, GLYCINE SOJA OIL, GLYCOLIPIDS, GLYCINE SOJA STEROLS, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL*, PINUS SYLVESTRIS LEAF EXTRACTWH, URTICA DIOICA EXTRACTWH, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT*, PICEA ABIES LEAF EXTRACTWH, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, RUBUS IDAEUS FRUIT EXTRACT*, GLYCERIN, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-44, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 15985, CI 16255,CI 19140, PARFUM
*sastojci iz ekološkog uzgoja
(WH) organski derivati samoniklog bilja
(H) biljni organski hidrolat
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nježno umasirajte na vlažnu kožu te isperite toplom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Eurobio Lab ÖÜ
Levia str. 3, 12618 Tallin, Estonija
info@naturasiberica.al
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Estonija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Ultimate Repair šampon za obnovu kose, 400 ml; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (11,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €0,4 l (11,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon Repair&Care za oštećenu i lomljivu kosu, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: GARNIER FRUCTIS; Naziv proizvoda: Sprej za zaštitu kose Fructis SOS Keratin Filler 10u1, 150 ml; Cijena: 5,75 €; Osnovna cijena: 0,15 l (38,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,75 €0,15 l (38,33 € za 1 l)Cijena na 30.10.2025.: 5,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: JADRAN ČARAPE; Naziv proizvoda: Elastic hulahopke Classic, 15 DEN, veličina 3 – 4 – Tamno drap, 1 kom.; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,35 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 4 drugih varijanti/druge varijante5,35 €1 kom. (5,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKIN1004; Naziv proizvoda: Glinena maska za lice u stiku Poremizing Quick Clay Stick Mask, 27 g; Cijena: 21,90 €; Osnovna cijena: 0,027 kg (811,11 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu21,90 €0,027 kg (811,11 € za 1 kg)Cijena na 29.01.2026.: 21,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NATURA SIBERICA



