NIVEA BABYhead to toe dječja kupka s pumpicom, 500 ml
8,95 €
0,5 l (17,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- formula bez suza
- prirodno bademovo ulje te vitamini B5, C i E
- za nježno čišćenje kože i kose bebe
- podnošljivost za kožu dermatološki je ispitana i dokazana
NIVEA BABY Head to Toe blag je i njegujući gel za tuširanje. Formula sadrži prirodno bademovo ulje i vitamine B5, C i E. Podnošljivost za kožu dermatološki je ispitana i dokazana.
dm broj proizvoda: 2473088
EAN: 9005800369129
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- gel za tuširanje
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PANTHENOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, HYDROGENATED COCONUT ACID, PANTOLACTONE, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nježno nanesite na bebinu kožu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
Unnastr 48. D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA BABY; Naziv proizvoda: Face & Body soft cream – krema za lice i tijelo, 200 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (24,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,2 l (24,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Balzam za pranje od glave do pete s bademovim uljem Ultra Sensitive, 500 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,70 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,5 l (4,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Creme soft gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Dječji gel za pranje od glave do pete sensitiv s kamilicom i pantenolom, dodatno punjenje, 500 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,90 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,5 l (3,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Creme care gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – 99 % voda, 3 x 56 kom., 168 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 168 kom. (2,68 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina4,50 €168 kom. (2,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA BABY; Naziv proizvoda: Face & Body soft cream – krema za lice i tijelo, 200 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (24,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,2 l (24,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – 99 % voda, 56 kom.; Cijena: 2,51 €; Osnovna cijena: 56 kom. (4,48 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina2,51 €56 kom. (4,48 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,51 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – organsko bademovo mlijeko, duopack, 2 x 56 kom., 112 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 112 kom. (2,23 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine2,50 €112 kom. (2,23 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – organsko bademovo mlijeko, 5 x 56 kom., 280 kom.; Cijena: 6,85 €; Osnovna cijena: 280 kom. (2,45 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine6,85 €280 kom. (2,45 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA BABY