BILLY BOYDu & Ich lubrikant, 1 kom.
11,25 €
0,2 l (56,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za masažu
- senzualan i nježan miris
- blaga i ugodna formula na bazi vode
- ne sadrži ulja, masti ni silikone
- dermatološki testirano
BILLY BOY Du & Ich lubrikant senzualnog je i nježnog mirisa. Blaga i ugodna formula na bazi vode dermatološki je testirana i odgovara vaginalnom pH. BILLY BOY Du & Ich gel za masažu ne sadrži ulja, masti ni silikone.
dm broj proizvoda: 2446482
EAN: 4008600420330
Sastojci
Sastojci
SILIKON, VODA
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
MAPA GmbH
Industriestraße 21-25 27404 Zeven, Njemačka
kondomservice@newellco.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Intima 2in1 gel za intimnu njegu – brijanje i tuširanje, 100 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (34,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,1 l (34,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,44 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: PALMOLIVE; Naziv proizvoda: Naturals gel za tuširanje Orchid, 250 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,25 l (10,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,25 l (10,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,98 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Kapsule za strojno pranje posuđa Platinum, 45 kom.; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 45 kom. (0,35 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €45 kom. (0,35 € za 1 kom.)Cijena na 21.01.2026.: 23,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: FAKS; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje rublja Superaktiv, 40 pranja, 2,2 kg; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 2,2 kg (4,52 € za 1 kg); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €2,2 kg (4,52 € za 1 kg)Cijena na 10.01.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: WILKINSON SWORD; Naziv proizvoda: Extra 2 Beauty jednokratni brijač, 7 kom.; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €7 kom. (0,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od BILLY BOY



