ITABOScrunchy gumica za kosu, više vrsta, 1 kom.
1,58 €
1 kom. (1,58 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Dostupno u različitim verzijama. Izbor određene verzije nije moguć.
- modni dodatak
- mix boje
- čvrsto drži kosu
Bilo da ste na poslu, izlasku ili se bavite sportom, scrunchy Itabo gumice za kosu idealne su za vezanje vaše kose. Prikladne su za sve debljine kose i vrlo su ugodne za nošenje. Itabo gumice se mogu nositi i kao ukras na ruci. Napravljene su od mekog i elastičnog materijala. Pogodne su za sve vrste repova i punđi te su idealan modni dodatak.
*Ovaj artikl dostupan je u nekoliko verzija/boja. Prilikom narudžbe nije moguće unaprijed odabrati određenu verziju/boju.
dm broj proizvoda: 2442641
EAN: 3856019329154
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: Toaletna voda za djecu – Angel; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 28.10.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Cuba; Naziv proizvoda: Poklon-paket Gold, 1 kom.; Cijena: 24,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,50 €1 kom. (24,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Tekući puder buttermelt Glaze – 02 Vanilla Bean Butta, SPF 30, 30 ml; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.02.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Plump Ambition ulje za usne – 201 Milky Nu, 5 ml; Cijena: 14,35 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,35 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,35 €1 kom. (14,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe All-In-1 Classic BB krema – medium, 50 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (198,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,05 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




